Herrenfahrt Cleansing Extract 250 ml

Nový produkt

Lubrikačný prostriedok pre čistiacu plastelínu.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 21 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 21 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,42 €.


21,00 € s DPH

17,50 € bez DPH

HERRENFAHRT CLEANSING EXTRACT je lubrikačný prostriedok určený na čistenie exteriérových dielov vozidiel s použitím čistiacej plastelíny "Clay Bar". Umožňuje perfektný sklz plastelíny po čistenom povrchu spolu s excelentnou elimináciou rizík vzniku drobných poškodení ako sú marring - kruhové mikro škrabance, drobné škrabance alebo ryhy.

Naše odporúčanie: Použitie lubrikačných prostriedkov v procese čistenia pomocou "clay" - čistiacej plastelíny nie je luxusom, ale nevyhnutnosťou. Významné zníženie rizika vzniku rôznych drobných poškodení a šetrnosť ku čistiacej plastelíne sú pádnymi dôvodmi na ich používanie. Rôzne náhrady vo forme roztoku šampónov alebo len použitie čistej vody má vždy za následok vyšší stupeň agresivity, vznik drobných poškodení a navyše, šampón môže spoľahlivo zničiť nie práce najlacnejšiu kvalitnú čistiacu plastelínu. Je na vašom rozhodnutí, či sa takáto úspora na lubrikačných prostriedkov skutočne oplatí, a platí to pre každý "clay".

Objem 250 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Herrenfahrt Cleansing Extract 250 ml

Herrenfahrt Cleansing Extract 250 ml

Lubrikačný prostriedok pre čistiacu plastelínu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)