• -10%
Poorboys World SSR 2.5 Super Swirl Remover - Medium Abrasive
search
  • Poorboys World SSR 2.5 Super Swirl Remover - Medium Abrasive

Poorboy's World SSR 2.5 Super Swirl Remover - Medium Abrasive 473 ml

19,00 €
17,10 €   s DPH Zľava 10%

14,25 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Stredná leštiaca pasta.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Poorboys World SSR 2.5 Super Swirl Remover - Medium Abrasive je stredne abrazívna leštiaca pasta na lakované diely karosérie vozidiel s obsahom technologicky vyspelých abrazívnych zložiek. Je mdezistupňom medzi lešitacou pastou SSR 2.0 a SSR 3 mierne vyššou abrazivitou voči SSR 2.0. Odstraňuje stredne rozsiahle defekty laku, ako sú hlbšie škrabance, oxidácia "zvetranie" laku, "prestreky" po lakovaní a hologramy. Produkt neobsahuje žiadne rozjasňovače lesku, vosky ani silikóny, čím sa redukuje potreba používania odmasťovačov alebo roztokov IPA pre overenie výsledkov leštenia lakovaných dielov, a to aj počas práce, kde postačí zotretie zbytkov pasty mikrovláknovou utierkou

Leštiacu pastu je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek a to aj na priamom slnku. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča strojová aplikácia orbitálnymi alebo rotačnými leštičkami s použitím stredne tvrdých leštiacich kotúčov.

PS-SSR25-16

Tabuľka vlastností

Objem
473 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.