Optimum Metal Polish 236 ml Zväčšiť

Optimum Metal Polish 236 ml

OPT-7008-METAL-POLISH

Nový produkt

Leštiaca pasta na kovy.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 17 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 17 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,34 €.


17,90 € s DPH

14,92 € bez DPH

Optimum Metal Polish je unikátna leštiaca pasta na kovy v kombinácii so sealantom typu "všetko v jednom" -  "all in one", ktorú je možné použiť na ručnú aj strojovú aplikáciu leštičkami, je určená na rýchle odstraňovanie oxidácie alebo škrabancov z akýchkoľvek typov kovových povrchov, pričom aplikácia zároveň vytvára ochrannú polymérovú vrstvu zabraňujúcu opätovnej oxidácii.

Pasta Optimum Metal Polish obsahuje super mikro abrazívne častice a chemické čističe. Tieto extrémne jemné častice umožňujú vysoko efektívne leštenie do zrkadlového lesku. 

V prípade ručnej aplikácia nenasste malé množstvo produktu na mikrovláknovú utierku typu "terry cloth" a krúživými pohybmi vyleštite povrch do vysokého lesku. Zbytky pasty a uvoľnených nečistôt po leštení zotrite čistou mikrovláknovou utierkou. 

Na strojovú aplikáciu aplikujte pastu na leštiaci kotúč a vyleštite povrch. Zbytky pasty a uvoľnených nečistôt po leštení zotrite čistou mikrovláknovou utierkou. 

Objem 236 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Metal Polish 236 ml

Optimum Metal Polish 236 ml

Leštiaca pasta na kovy.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (29)