Rupes High Performance Ultra Fine Foam Pad - D-A Ultra Fine 130/150 mm

9.DA150S

Nový produkt

Penový leštiaci kotúč mäkký.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 9 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 9 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


9,30 € s DPH

7,75 € bez DPH

RUPES High Performance Ultra Fine Foam Pad - D-A Ultra Fine je mäkký penový leštiaci kotúč vyvinutý špeciálne na použitie s orbitálnymi Dual-Action leštičkami alebo leštičkami s núteným excentrom tzv. driven, napr. typu Rupes Mille Tripple Action a pod. Je najmäkším a najjemnejším penovým kotúčom série D-A, ktorý bol vyvinutý za účelom vyleštenie lakovaných povrchov do vysokého finálneho lesku aj na veľmi mäkkých typoch lakov.  Nový  unikátny materiál leštiaceho kotúča má zvýšenú odolnosť voči nežiaducemu zožltnutiu penového materiálu,  vďaka svojej mäkkosti umožňuje tiež aplikáciu voskov alebo sealantov. V kombinácii s leštiacou pastou Rupes Uno Pure je možné dosiahnuť vysokú mieru efektivity odstraňovania veľmi malých alebo miernych poškodení laku s súčasne aj dokonalé finálne vyleštenie do extrémne vysokého lesku, a to aj na veľmi mäkkých alebo chúlostivých lakovaných povrchoch (napr. klavírny lak).

Tento nový leštiaci kotúč kombinuje tie najlepšie vlastnosti predošlej generácie so zvýšenou odolnosťou a životnosťou penového materiálu leštiaceho kotúča. 

Priemer 150 mm
Priemer dosadacej plochy unášača 130 mm

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Rupes High Performance Ultra Fine Foam Pad - D-A Ultra Fine 130/150 mm

Rupes High Performance Ultra Fine Foam Pad - D-A Ultra Fine 130/150 mm

Penový leštiaci kotúč mäkký.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)