Poorboys World SSR 2 Super Swirl Remover - Medium Abrasive Zväčšiť

Poorboys World SSR 2 Super Swirl Remover - Medium Abrasive

Nový produkt

Stredná leštiaca pasta.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 16 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 16 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,32 €.


16,70 € s DPH

13,92 € bez DPH

Poorboys World SSR 2 Super Swirl Remover - Medium Abrasive  je stredná leštiaca pasta s obsahom technologicky vyspelých abrazívnych zložiek. Odstraňuje mierne až stredne veľké defekty laku, ako sú jemné škrabance, oxidácia "zvetranie" laku, mierne "prestreky" po lakovaní, hologramy alebo stopy po leštení. Produkt neobsahuje žiadne posilňovače lesku, vosky ani silikóny, čím sa redukuje potreba používania odmasťovačov alebo roztokov IPA pre overenie výsledkov leštenia lakovaných dielov, a to aj počas práce, kde postačí zotretie zbytkov pasty mikrovláknovou utierkou

Leštiacu pastu je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek a to aj na priamom slnku. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa doporučuje strojová aplikácia orbitálnymi alebo rotačnými leštičkami s použitím mäkkých alebo stredne tvrdých leštiacich kotúčov. 

Objem 473 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Poorboys World SSR 2 Super Swirl Remover - Medium Abrasive

Poorboys World SSR 2 Super Swirl Remover - Medium Abrasive

Stredná leštiaca pasta.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)