Znížená cena Poorboys Proffesional Polish Zväčšiť

Poorboys World Professional Polish

PB-PP-16

Nový produkt

Leštiace pasta - neabrazívny čistič laku typu "PRE WAX CLEANER".

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 14 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 14 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,28 €.


14,60 € s DPH

-1,40 €

16,00 €  s DPH

12,17 € bez DPH

Poorboys World Proffesional Polish je leštiace mlieko (pasta) bez obsahu abrazívnych zložiek. Ide o jeden z top produktov tohto výrobcu so všestranným využitím. Je vhodný najmä pre dočistenie a vyleštenie povrchu lakovaných dielov pred aplikáciou voskov a sealantov a rôznych typov ochranných povlakov, ale je perfektný aj pre leštenie kovových dielov, skla, okien, svetlometov a ostatných dielov vozidiel s výnimkou poréznych povrchov. Odstraňuje aj veľmi mierne defekty ako sú hologramy alebo stopy po leštení, avšak tým, že produkt neobsahuje žiadne abrazívne zložky, tak je tento efekt možné dosiahnuť len v závislosti na voľbe tvrdosti a type leštiaceho kotúča. Produkt neobsahuje žiadne vosky ani silikóny, je možné s ním pracovať aj na priamom slnku.

Prípravok je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa doporučuje strojová aplikácia orbitálnymi leštičkami, voľba tvrdosti a typu  leštiaceho kotúča je závislá na požadovanom výsledku. 

Objem 473 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Poorboys World Professional Polish

Poorboys World Professional Polish

Leštiace pasta - neabrazívny čistič laku typu "PRE WAX CLEANER".

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)