Fireball Ultimate Paintwork Cleaner Zväčšiť

Fireball Ultimate Paintwork Cleaner

FB-UPC

Nový produkt

Leštiace mlieko - jemne abrazívny čistič laku typu "PRE WAX CLEANER".

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 16 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 16 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,32 €.


16,90 € s DPH

14,08 € bez DPH

Fireball Ultimate Paintwork Cleaner je veľmi jemné čistiace mlieko (leštiaca pasta) s obsahom veľmi jemných abrazívnych nanočastíc  a špeciálnych čistiacich zložiek určené na prípravu a dokonalé vyčistenie lakovaných povrchov pred aplikáciou voskov, sealantov alebo ochranných keramických povlakov, avšak je možné ho použiť aj na okná a sklené povrchy. Produkt je špeciálne navrhnutý na profesionálne použitie a profesionáli určite ocenia jednoduchosť a rýchlosť práce s týmto produktom. 

Je odporúčané pracovať s produktom len na dokonale umytých a vyčistených povrchoch po odstránení železitých častíc, zbytkov živíc alebo asfaltu a po vyčistení čistiacou plastelínou (po tzv. "clayovaní").

Prípravok je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa doporučuje strojová aplikácia orbitálnymi leštičkami s použitím mäkkých dokončovacích leštiacich kotúčov (padov).

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Fireball Ultimate Paintwork Cleaner

Fireball Ultimate Paintwork Cleaner

Leštiace mlieko - jemne abrazívny čistič laku typu "PRE WAX CLEANER".

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)