Auto Finesse Rejuvenate 500 ml

AF_REJ500

Nový produkt

Čistiaca a leštiaca pasta.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 27 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 27 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,54 €.


27,50 € s DPH

22,92 € bez DPH

Auto Finesse Rejuvenate - čistiaca a leštiaca pasta.

Auto Finesse Rejuvenate je čistiiaca a leštiaca pasta na lak typu "pre-wax cleaner" s obsahom špeciálne vybraných abrazívnych častíc na dosiahnutie maximálneho lesku a finálneho efektu aplikovaných voskov. 

Rejuvenate obsahuje hĺbkovo pôsobiace čistiace zložky, špeciálne oleje a jemné "inteligentné" ("rozpadajúce" sa počas leštenia na menšie a menej abrazívne) abrazívne častice so schopnosťou odstraňovať aj odolné nečistoty, oxidáciu alebo mierne defekty laku a mikro škrabance napr. "swirls - slniečka". Produkt je perfektným základom pre aplikáciu voskov aj sealantov.

Rejuvenate bol vyvinutý pre použitie s karnaubskými voskmi Auto Finesse na dosiahnutie zrkadlového výstavného lesku vozidiel, je avšak vhodný aj pre vosky a sealanty iných výrobcov. Rejuvenate môže byť aplikovaný ručne alebo strojovo pomocou orbitálnych  (excentrických) aj rotačných leštičiek. Ak ste teda fanúšikom voskov, tak Rejuvenate bude vaším novým najlepším priateľom.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Auto Finesse Rejuvenate 500 ml

Auto Finesse Rejuvenate 500 ml

Čistiaca a leštiaca pasta.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)