• Vypredané
Fireball Ultimate Nano Coat
search
  • Fireball Ultimate Nano Coat

Fireball Ultimate Nano Coat

37,90 €   s DPH

31,58 €   bez DPH

Ochranný nanopovlak.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Fireball Ultimate Nano Coat je veľmi ľahko aplikovateľný ochranný nano povlak s obsahom nanočastíc SiO2. Povlak je aplikovateľný na všetky exteriérové diely vozidiel, t.j. lakované diely, disky kolies , plastové diely, svetlomety atď. s výnimkou okien a sklených povrchov. Aplikovaná vrstva vytvára excelentne lesklý ochranný film s vysokou schopnosťou odpudzovať vodu a nečistoty, pričom súčasne zvýrazňuje hĺbku laku, lesk ako aj farebný odtieň. Ultimate Nano Coat umožňuje ľahko obnoviť farebný odtieň, perfektný lesk a súčasne prekryť veľmi drobné škrabance a vady lakovaných dielov.

Aplikáciu zvládne aj menej skúsený detailer alebo začiatočník. Pomocou aplikátora alebo kvalitnej mikrovláknovej utierky je potrebné rozotrieť produkt po povrchu ošetrovaného dielu karosérie, následne vyleštiť druhou suchou a čistou mikrovláknovou utierkou. Úplne vytvrdnutie povlaku nastáva po 24 hodinách, je odporúčané nevystavovať počas tejto doby vozidlo kontaktu s vodou (dážď, rosa a pod.). Nevyhnutnou podmienkou funkčnosti a dosiahnutia požadovaných vlastností je aplikácia na riadne pripravený, čistý , suchý a odmastený povrch.

Priemerná spotreba produktu na 1 vrstvu pri aplikácii na vozidlo nižšej strednej triedy (napr. VW Golf) je okolo 15 ml.

Upozornenie: Neodporúča sa aplikácia na skôr aplikované vosky, sealanty alebo iné ochranné povlaky.

FB-NC

Tabuľka vlastností

Objem
250 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.