Fireball Tourbillon No. 1
search
  • Fireball Tourbillon No. 1

Fireball Tourbillon No. 1 30 ml

61,00 €   s DPH

50,83 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Povlak na aplikované vosky.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Fireball Toubillon No. 1 je špeciálny typ povlaku určeného na ochranu a predĺženie životnosti aplikovaných voskov. Umožňuje predĺžiť životnosť aplikácie Ultimate Fusion Wax až na 6 mesiacov a Sexy Lady Wax až na 4 mesiace. Produkt je určený najmä tým, ktorí si cenia vzhľad práve navoskovaného auta. Tourbillon sa viaže priamo na zložky vosku, čím vylepšuje celkový vzhľad, lesk a predlžuje životnosť aplikovaného vosku. Aplikácia taktiež vylepšuje odvádzanie vody z povrchu s efektom "sheeting", čiže voda steká naraz z celého povrchu.

Aplikácia je možná po uplynutí najmenej 15 dní od aplikácie voskov Ultimate Fusion Wax alebo Sexy Lady Wax. Pre aplikáciou musí byť vosk riadne vytvrdený. Po umytí a osušení sa aplikuje na povrch jednotlivých dielov karosérie pomocou pribaleného aplikátora s aplikačnou handričkou, je potrebné pracovať po častiach jednotlivých dielov, neaplikujte naraz na celú karosériu. Po uplynutí 5 až 10 sekúnd sa povrch vyleští kvalitnou mikrovláknovou utierkou s krátkymi vláknami do vysokého lesku. V záujme zamedzenia vzniku šmúh je vhodné povrch následne opakovane vyleštiť druhou, suchou a čistou mikrovláknovou utierkou. Pre maximálny efekt sa doporúča postup aplikácie po 4 hodinách aplikovať. Celkový počiatočný čas tvrdnutia Tourbillon No.1 je 24 hodín, počas tejto doby nevystavujte vozidlo vode alebo nadmernej vlhkosti. Úplné vytvrdnutie nastáva po 15 dňoch od aplikácie.

FB-TNO1

Tabuľka vlastností

Objem
30 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.