Angelwax Enigma Legacy Zväčšiť

Angelwax Enigma Legacy 30 ml

Nový produkt

Keramický povlak na disky kolies.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 58 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 58 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,16 €.


58,00 € s DPH

48,33 € bez DPH

Angelwax Enigma Legacy je ľahko aplikovateľný titánový "titanium" keramický povlak vyvinutý pre aplikáciu na lakované diely karosérie vozidiel. Receptúra povlaku bola vyvinutá s dôrazom na čo najľahšiu aplikáciu, takže produkt môže byť aplikovaný profesionálnymi detailermi alebo aj zanietenými detailingovými nadšencami doslova za pár minút.

Narozdiel od zvyčajných keramických povlakov Enigma Legacy nevyžaduje vytvrdzovanie teplom s použitím infračervených žiaričov. Po aplikácii Enigma Legacy dokonale ochráni pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia, tvorbou usadenín a kontamináciou laku, takže následná údržba a umývanie vášho auta bude omnoho jednoduchšie, ale tým najdôležitejším bonusom je vždy perfektný finálny lesk!

Návod na použitie:

Príprava laku:

Pred aplikáciou sa dôrazne odporúča dokonalé umytie, vyčistenie a odmastenie lakovaných dielov vozidla. V prípade drobných defektov laku, ako sú hologramy, škrabance, kruhové mikro škrabance typu "slniečok" a pod. sa odporúča vykonať vyleštenie lakovaných dielov vhodnou metódou alebo postupom tak, aby bol výsledný efekt aplikácie povlaku čo najlepší. 

Dokonalá príprava laku je vždy nevyhnutnou podmienkou na dosiahnutie požadovaných vlastností, životnosti a výsledného efektu aplikácie povlaku.

Dôležité upozornenia:

Pred aplikáciou sa uistite, že je povrch lakovaných dielov chladný na dotyk. Nikdy neaplikujte na priamom slnku alebo horúcom povrchu!

Pracovný postup:

  1. Zabaľte aplikátor do aplikačnej suede mikroutierky. Na mikroutierku naneste 7 - 10 kvapiek produktu. Po nasýtení utierky a aplikátora znížte toto množstvo na 5 - 7 kvapiek
  2. Pomocou aplikátora rovnomerne rozotrite/naneste produkt krížovými pohybmi aplikátora, sprava-doľava, zhora-nadol, alebo opačne, na lakovaný diel. Pracujte po častiach s plochou max. 50 x 50 cm, nikdy neaplikujte jednorazovo na celý diel alebo na celý povrch lakovaných dielov karosérie! Dbajte na vzájomné prekrývanie sa plôch  pri aplikácii, aplikátorom vždy aspoň minimálne prejdite po okrajoch predošlej plochy!
  3. Po aplikácii ponechajte povlak po dobu cca. 2 minút voľne vysychať a naviazať sa k lakovanému povrchu. Čas na naviazanie sa k povrchu je závislý na teplote a relatívnej vlhkosti okolitého prostredia, čas 2 minúty je vztiahnutý k teplote 20oC a 70 % relatívnej vlhkosti vzduchu, v prípade nižších teplôt je možné čas mierne predĺžiť, v prípade vyšších skrátiť
  4. Po naviazaní sa k povrchu (uplynutí potrebného času) zotrite prípadný nadbytok produktu čistou suchou mikrovláknovou utierkou. Následne vyleštite povrch do vysokého lesku druhou čistou a suchou mikrovláknovou utierkou. Je odporúčané používať dve utierky, zamedzí sa tým zámene pri aplikácii a leštení. Vhodným typom utierky je tzv. terry cloth  (napr. waxPro No Limit) s kratším vlasom alebo mikro suede.
  5. Po aplikácii nevystavujte vozidlo vode ani nadmernej vlhkosti (zarosenie) min. po dobu 4 hodín. Ideálne je, ak to situácia dovoľuje, ponechať vozidlo v suchu a stabilných podmienkach okolitého prostredia po dobu cca. 8 hodín. Tým sa zaručí dokonalá väzba povlaku k povrchu lakovaných dielov, ktorá je dôležitým predpokladom dosiahnutia požadovaných finálnych vlastností a dlhej životnosti aplikácie povlaku. Objem 30 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Angelwax Enigma Legacy 30 ml

Angelwax Enigma Legacy 30 ml

Keramický povlak na disky kolies.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)