Zymol Titanium Zväčšiť

Zymol Titanium

ZYM-TIT236

Nový produkt

Karnaubský vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 106 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 106 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,12 €.


106,50 € s DPH

88,75 € bez DPH

Zymöl Carbon Wax je exkluzívny karnaubský vosk, vhodný najmä na všetky farebné odtiene a typy laku s vysokou mierou ochrany, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre SUV alebo vozidlá s ťažšími podmienkami prevádzky, t.j. vyšším nájazdom, časté jazdy v zimných podmienkach, daždi a pod. 

Zloženie vosku je tvorené 51 % obj. žltého a bieleho karnaubského vosku (vo vzájomnom pomere 80 % : 20 % obj.) s čistými výťažkami banánovníka a kokosu a montana oleja dokonale ochráni lak pred posypovou soľou, zbytkami vtáčieho trusu a hmyzu, organickými zvyškami vrátane živice zo stromov. Lak po aplikácii súčasne nadobudne neuveriteľne hlboký a brilantný lesk.

Ak hľadáte High End vosk s perfektným leskom a dokonalou ochranou, tak potom je Zymol Titanium ideálnym produktom pre všetky farebné odtiene a typy laku.

Dôležité: Nevyhnutnou podmienkou pre dosiahnutie maximálne efektu a dokonalého naviazania sa vosku na lakovaný povrch je aplikácia len na dokonale umytý, vyčistený a odmastený povrch laku

Návod na použitie:

  1.  Umyte vozidlo 
  2. Dôkladne yyčistite a odmastite lak
  3. Krížovými pohybmi (zľava doprava, zdala nahor alebo opačne)  aplikátora naneste primerané množstvo vosku na plochu cca 40 x 40 cm, snažte sa rovnomernú aplikáciu čo najtenšej vrstvy, zbytočne neplytvajte
  4. Pomocou mikrovláknovej utierky miernym tlakom rozotrite vosk po danej ploche laku rovnakým postupom ako aplikátorom, avšak v opačnom slede, vyčkajte 30 - 60 sekúnd a vyleštite povrch do vysokého lesku
  5. Ponechajte voľne vykryštalizovať (vyzrieť) 15 - 30 minút

Poznámka:  Zymol vosky sú vyvinuté na dosiahnutie maximálneho efektu pri minimálnej spotrebe. Vždy aplikujte len nevyhnutné množstvo a neplytvajte. Vosk je možné vrstviť.

Upozornenie: Nikdy nenechávajte vosk úplne zaschnúť pred vyleštením. Neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie. Aplikujte len v tieni a na chladnom povrchu.

Objem 236 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Zymol Titanium

Zymol Titanium

Karnaubský vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)