PROSTAFF GLOSS CAR WAX FOR WHITE "ORE NO SIRO"
search
 • PROSTAFF GLOSS CAR WAX FOR WHITE "ORE NO SIRO"
 • PROSTAFF GLOSS CAR WAX FOR WHITE "ORE NO SIRO"

Prostaff Gloss Car Wax For White Ore No Siro 200 g

23,20 €   s DPH

19,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Tuhý karnaubský vosk na lakované diely karosérie vozidiel.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Prostaff Gloss Car Wax For White Ore No Siro je prémiový tuhý karnaubský vosk s vysokým obsahom najčistejšieho karnaubského vosku najvyššej kvality v zmesi s polymérom Highlight WSG, ktorý poskytuje perfektný lesk a zvýrazňuje hĺbku laku. Ľahko maskuje drobné nedokonalosti lakovaných dielov ako sú napr. mikro škrabance, tzv. slniečka a pod. Zabraňuje starnutiu a vyblednutiu lakovaných dielov vplyvom negatívnych účinkov UV žiarenia. Chráni lakované diely, odpudzuje nečistoty a vodu. Vhodný pre svetlé farebné odtiene laku. Vosk je vhodný najmä na biele a svetlé odtiene laku.

Vlastnosti produktu:

 • Oslňujúci finálny zrkadlový lesk
 • Unikátny čistý a priezračný lesk na bielych a svetlých farebných odtieňoch laku
 • Maskuje drobné vady a nedokonalosti laku
 • Dokonale odpudzuje vodu a nečistoty
 • Vysoká odolnosť a životnosť aplikácie viac ako 3 mesiace

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
 3. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku
 4. Krížovými pohybmi aplikátora alebo aplikačnej utierky. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v maximálne tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
 5. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
 6. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

Kvalitný mäkký penový aplikátor je súčasťou balenia.

S-136

Tabuľka vlastností

Hmotnosť
200 g
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.