Stjarnagloss Fantastisk 100 ml

STFA100

Nový produkt

Hybridný vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 39 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 39 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,78 €.


39,90 € s DPH

33,25 € bez DPH

Stjärnagloss Fanstastisk je exkluzívny hybridný (zmesový) vosk tvorený kombináciou prírodných a syntetických zložiek.

Vo svete plnom sealantov (a iných povlakov) vosky stále hrajú významnú rolu pri ošetrovaní a ochrane denne používaných vozidiel (najmä ak sú staré pár rokov).

Vyplnia, či maskujú, nedokonalosti a škrabance s vyššou efektivitou v porovnaní s keramickými nano povlakmi a dobrý výsledný vzhľad je možné dosiahnuť ľahšie.

Zatiaľ čo aplikácia sealantov môže zanechať, v prípade ak sú neprofesionálne aplikované, nevzhľadné šmuhy a iné nedokonalosti, tak aplikácia voskov znamená ľahšie dosiahnutie krásneho lesku. A nezáleží na tom, či ste začiatočník, alebo profesionál.

Stjärnagloss Fantastisk je bezpochyby veľmi jednoducho aplikovateľný. Postačuje len rozotrieť penovým aplikátorom, ponechať zavädnúť (5 až 15 minút v normálnych podmienkach) a následne vyleštiť do vysokého lesku.  Životnosť aplikovanej ochrany je až 6 mesiacov. Jednoduché a efektívne, nič viac.

Vosk je vhodný pre všetky farebné odtiene a typy lakov, je charakteristický excelentne brilantným finálnym leskom, vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Objem 100 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Fantastisk 100 ml

Stjarnagloss Fantastisk 100 ml

Hybridný vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)