Stjärnagloss Fantastisk
search
  • Stjärnagloss Fantastisk
  • Stjärnagloss Fantastisk

Stjarnagloss Fantastisk 100 ml

39,90 €   s DPH

33,25 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Hybridný vosk.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Stjärnagloss Fanstastisk je exkluzívny hybridný (zmesový) vosk tvorený kombináciou prírodných a syntetických zložiek.

Vo svete plnom sealantov (a iných povlakov) vosky stále hrajú významnú rolu pri ošetrovaní a ochrane denne používaných vozidiel (najmä ak sú staré pár rokov).

Vyplnia, či maskujú, nedokonalosti a škrabance s vyššou efektivitou v porovnaní s keramickými nano povlakmi a dobrý výsledný vzhľad je možné dosiahnuť ľahšie.

Zatiaľ čo aplikácia sealantov môže zanechať, v prípade ak sú neprofesionálne aplikované, nevzhľadné šmuhy a iné nedokonalosti, tak aplikácia voskov znamená ľahšie dosiahnutie krásneho lesku. A nezáleží na tom, či ste začiatočník, alebo profesionál.

Stjärnagloss Fantastisk je bezpochyby veľmi jednoducho aplikovateľný. Postačuje len rozotrieť penovým aplikátorom, ponechať zavädnúť (5 až 15 minút v normálnych podmienkach) a následne vyleštiť do vysokého lesku. Životnosť aplikovanej ochrany je až 6 mesiacov. Jednoduché a efektívne, nič viac.

Vosk je vhodný pre všetky farebné odtiene a typy lakov, je charakteristický excelentne brilantným finálnym leskom, vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

STFA100

Tabuľka vlastností

Objem
100 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.