Znížená cena Stjärnagloss Fantastisk Zväčšiť

Stjarnagloss Fantastisk

STFA100

Nový produkt

Hybridný vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 36 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 36 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,72 €.


36,70 € s DPH

-5,30 €

42,00 €  s DPH

30,58 € bez DPH

Stjärnagloss Fanstastisk je exkluzívny hybridný (zmesový) vosk tvorený kombináciou prírodných a synstetických zložiek.

Vo svete plnom sealantov (a iných povlakov) vosky stále hrajú významnú rolu pri ošetrovaní a ochrane denne používaných vozidiel (najmä ak sú staré pár rokov).

Vyplnia, či maskujú, nedokonalosti a škrabance s vyššou efektivitou v porovnaní s keramickými nano povlakmi a dobrý výsledný vzhľad je možné dosiahnuť ľahšie.

Zatiaľ čo aplikácia sealantov môžu zanechať, v prípade ak sú neprofesionálne aplikované, nevzhľadné šmuhy a iné nedokonalosti, tak aplikácia voskov znamená ľahšie dosiahnutie krásneho lesku. A nezáleží na tom, či ste začiatočník, alebo profesionál.

Stjärnagloss Fantastisk je bezpochyby veľmi jednoducho aplikovateľný. Postačuje len rozotrieť penovým aplikátorom, ponechať zavädnúť (5 až 15 minút v normálnych podmienkach) a následne vyleštiť do vysokého lesku.  Životnosť aplikovanej ochrany je až 6 mesiacov. Jednoduché a efektívne, nič viac.

Vosk je vhodný pre všetky farebné odtiene a typy lakov, je charakteristický excelentne brilantným finálnym leskom, vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Objem 100 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Fantastisk

Stjarnagloss Fantastisk

Hybridný vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)