Soft99 WATER BLOCK WAX LIGHT
search
 • Soft99 WATER BLOCK WAX LIGHT

Soft99 Water Block Wax Light 200 g

21,00 €   s DPH

17,50 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Tuhý hybridný vosk.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Soft99 Water Block Wax Light je tuhý hybridný (zmesový vosk) vosk tvorený zmesou prírodného karnaubského vosku a technologicky vyspelých, syntetických polymérov. Aplikovaná vrstva vosku je charakteristická extrémnou hydrofóbnosťou - dokonalým odtekaním vody z ošetrených povrchov, ktorá účinne zabraňuje tvorbe odolných usadením minerálov z tvrdej vody, ako aj nečistôt. Po aplikácii vytvára odolnú a trvácnu ochrannú vrstvu s veľmi vysokým, hlbokým leskom. Vosk je vhodný najmä na svetlé farebné odtiene lakov.

Vlastnosti produktu:

 • Jednoduchá a rýchla aplikácia
 • Vysoký hlboký lesk so zvýraznením farebného odtieňa laku
 • Extrémna hydrofóbnosť - odpudzovanie vody a nečistôt

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
 3. Pre aplikáciou namočte penový aplikátor (súčasť balenia) do čistej vody a dôkladne vyžmýkajte
 4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku
 5. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
 6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
 7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku
00428

Tabuľka vlastností

Hmotnosť
200 g
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.