Soft99 WATER BLOCK WAX LIGHT Zväčšiť

Soft99 Water Block Wax Light 200 g

00428

Nový produkt

Tuhý hybridný vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 21 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 21 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,42 €.


21,00 € s DPH

17,50 € bez DPH

Soft99  Water Block Wax Light je tuhý hybridný (zmesový vosk) vosk tvorený zmesou prírodného karnaubského vosku a technologicky vyspelých, syntetických polymérov. Aplikovaná vrstva vosku je charakteristická extrémnou hydrofóbnosťou -  dokonalým odtekaním vody z ošetrených povrchov, ktorá účinne zabraňuje tvorbe odolných usadením minerálov z tvrdej vody, ako aj nečistôt. Po aplikácii vytvára odolnú a trvácnu ochrannú vrstvu s veľmi vysokým, hlbokým leskom. Vosk je vhodný najmä na svetlé farebné odtiene lakov.

Vlastnosti produktu:

  • Jednoduchá a rýchla aplikácia
  • Vysoký hlboký lesk so zvýraznením farebného odtieňa laku
  • Extrémna hydrofóbnosť - odpudzovanie vody a nečistôt

Návod na použitie:

  1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
  2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
  3. Pre aplikáciou namočte penový aplikátor (súčasť balenia) do čistej vody a dôkladne vyžmýkajte
  4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku
  5. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm  . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
  6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
  7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku
Hmotnosť 200 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Soft99 Water Block Wax Light 200 g

Soft99 Water Block Wax Light 200 g

Tuhý hybridný vosk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)