Fireball Ultimate Fusion Wax Zväčšiť

Fireball Ultimate Fusion Wax

FB-UFW

Nový produkt

Hybridný vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 122 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 122 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,44 €.


122,00 € s DPH

101,67 € bez DPH

Fireball Ultimate Fusion Wax je výnimočný hybridný vosk tvorený zmesou najkvalitnejšieho karnaubského vosku s prímesou nanočastíc kremíka SiO2, ktoré sú hlavnou zložkou keramických nanopovlakov. Táto technologicky vyspelá kombinácia dvoch zložiek je zárukou perfektného finálneho vzhľadu a lesku spolu s excelentnou ochranou lakovaných povrchov po aplikácii. Brilantný lesk, efektné zvýraznenie farebného odtieňa a hĺbky laku, vysoká miera ochrany a odpudzovania vody vrátane nečistôt, to všetko je ukryté v aplikácii tohoto výnimočného vosku. Životnosť aplikovanej vrstvy je najmenej reálne 3 mesiace.

Pre dosiahnutie požadovaných vlastností, životnosti a dokonalého finálneho vzhľadu sa odporúča aplikovať vosk len na dokonale pripravený, čistý a odmastený povrch lakovaných dielov. Vosk sa aplikuje krížovými pohybmi aplikátora. Po zaschnutí (cca. 10 - 15 minút) je možné vosk vyleštiť do finálneho lesku kvalitnou mäkkou mikrovláknovou utierkou. Neodporúča sa aplikácia na priamom slnku a horúcom povrchu.

Hmotnosť 100 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Fireball Ultimate Fusion Wax

Fireball Ultimate Fusion Wax

Hybridný vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)