Dodo Juice Black Widow 30 ml

DJBWP30

Nový produkt

Hybridný vosk na tmavé a čierne farebné odtiene laku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,26 €.


13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Dodo Juice Black Widow je špičkový hybridný vosk, vyvinutý špeciálne na tmavé a čierne farebné odtiene lakov založený na technológii vosku Supernatural Hybrid Wax s prímesou kvalitného montanského vosku so životnosťou aplikácie na 4 až 6 mesiacov. Excelentne odpudzuje vodu a nečistoty, dokonale chráni lakované diely. Aplikácia vytvára dokonalé kvapôčkovanie "beading effect", zvýrazňuje hĺbku farebného odtieňa a poskytuje perfektný finálny lesk. Bonusom je ľahká aplikácia a následné vyleštenie.

Vlastnosti produktu:

  • Jednoduchá a rýchla aplikácia
  • Schopnosť zamaskovať a prekryť drobné defekty laku
  • Vysoký hlboký lesk so zvýraznením farebného odtieňa laku
  • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia

Návod na použitie:

  1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
  2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
  3. Krúživým pohybom aplikátora naberte z dózy primerané množstvo vosku
  4. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
  5. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
  6. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

Objem 30 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Dodo Juice Black Widow 30 ml

Dodo Juice Black Widow 30 ml

Hybridný vosk na tmavé a čierne farebné odtiene laku.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)