nové FX Protect Silky Detailer 5000 ml Zväčšiť

FX Protect Silky Detailer 5000 ml

Nový produkt

Quick detailer.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 44 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 44 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,88 €.


44,90 € s DPH

37,42 € bez DPH

FX Protect Silky Detailer je výnimočný produkt typu rýchly "quick" detailer určený na ošetrovanie a starostlivosť o lakované diely karosérie vozidiel. Perfektne vysoký lesk, maximálne zvýraznenie farebného odtieňa a hĺbky laku v kombinácii s úžasne hladkým povrchom laku sú s týmto detailerom splneným želaním každého hobby aj profi detailera, ktoré sa zdalo byť doposiaľ nedosiahnuteľné. Silky Detailer je skutočne neobyčajným produktom schopným konať mal zázraky. Je povestnou čerešničkou na torte, alebo bodkou nad i, povestnou korunkou v procese starostlivosti o vaše auto.

Unikátne zloženie komponentov obsiahnutých v Silky Detailer je zárukou dosiahnutia maximálne efektného lesku a perfektného oživenia farebného odtieňa laku. Určite vás prekvapí hodvábne jemný pocit pri dotyku s lakom a dokonale hladký povrch laku po aplikácii. Aplikovaná vrstva produktu je naviac charakteristická dokonalým odpudzovaním vody a nečistôt v kombinácii s antistatickým efektom, čo výrazne uľahčuje udržiavanie vozidla v čistote medzi jednotlivými umývaniami a následnou starostlivosťou. 

Ďalšou výnimočnou vlastnosťou Silky Detailer je možnosť použitia priamo na mokrý povrch karosérie priamo po umývaní na uľahčenie sušenia. Jednoducho postačuje rozprašovačom nastriekať detailer priamo na mokrý povrch a poutierať kvalitným mikrovláknovým uterákom alebo nastriekať, opláchnuť vodou a poutierať, či osušiť prúdom vzduchu. Bonusom na záver je možnosť aplikácie detailera na akomkoľvek povrchu karosérie.

Vlastnosti produktu: 

 • Zvýrazňuje hĺbku laku
 • Efektný finálny lesk
 • Hodvábne hladký povrch
 • Vysoká hydrofóbnosť s antistatickým efektom
 • Možnosť aplikácie "na mokro"
 • Jednoduchá, bezpečná a rýchla aplikácia
 • Príjemná vôňa tropického ovocia

Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch, na priamom slnku alebo pri teplotách okolia pod bodom mrazu
 2. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby a vykonajte skúšku pôsobenia produktu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste
 3. Snímte uzáver a naskrutkujte pribalený rozprašovač
 4. Aplikujte len na čistý povrch lakovaných dielov karosérie, resp. len na povrch znečistený drobnými nečistotami, napr. prach, peľ, odtlačky prstov a pod.
 5. Pomocou rozprašovača nastriekajte produkt zo vzdialenosti cca. 30-40 cm priamo na ošetrovaný povrch
 6. Ihneď po aplikácii rovnomerne rozotrite produkt po ošetrovanom povrchu pomocou kvalitnej, čistej a suchej mikrovláknovej utierky
 7. Po rozotretí ihneď vyleštite povrch do vysokého lesku suchou a čistou stranou utierky alebo použite druhú, čistú a suchú utierku

Objem 5 litrov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

FX Protect Silky Detailer 5000 ml

FX Protect Silky Detailer 5000 ml

Quick detailer.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)