Fireball Ultimate Coating Wax Zväčšiť

Fireball Ultimate Coating Wax

FB-UCOATW

Nový produkt

Quick detailer.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 29 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 29 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,58 €.


29,90 € s DPH

24,92 € bez DPH

Fireball Ultimate Coating Wax je quick detailer s obsahom nanočastíc kremíka viac ako 5 % objemu. Produkt  je určený na regeneráciu a predĺženie životnosti aplikovaných ochranných povlakov, ako aj na odstraňovanie drobných nečistôt ako je prach, odtlačky prstov a pod., avšak môže byť použitý aj samostatne ako ochranný povlak so životnosťou na 4 až 6 týždňov.  Aplikácia vytvára perfektne lesklý a hladký ochranný film, ktorý významne uľahčuje údržbu a následné umývanie vozidla.

Aplikujte rozprašovačom priamo na čistý a suchý povrch alebo na aplikačnú utierku, dôkladne rozotrite produkt po ošetrovanej časti povrchu. V prípade potreby možné  druhou čistou, suchou a mäkkou mikrovláknovou utierkou vyleštiť povrch do vysokého lesku.

Nedoporučuje sa aplikácia na priamom slnku a horúcich lakovaných povrchoch. Neaplikujte na čerstvo aplikované ochranné povlaky (t.j. cca do 2 týždňov po aplikácii).

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Fireball Ultimate Coating Wax

Fireball Ultimate Coating Wax

Quick detailer.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)