Ottimo Chewing Gum Away Zväčšiť

Ottimo Chewing Gum Away

OTT- Fe 187

Nový produkt

Odstraňovač žuvačiek

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


10,20 € s DPH

8,50 € bez DPH

Ottimo Chewing Gum Away odstraňovač žuvačiek, na rozdiel od rôznych mydiel a saponátov, ktorý skutočne odstraňuje zbytky žuvačiek z textilných materiálov bez  akýchkoľvek zvyškov. Produkt je dodávaný ako kompletná sada.

Obsah balenia:

  1. Ottimo Chewing Gum Away 100 ml - 1 kus
  2. Penový aplikátor - 1 kus
  3. Textilné utierky - 2 kusy
  4. Kefka - 1 kus
  5. Drevené špachtle - 5 kusov

Skúška pred použitím:

Je odporúčané vyskúšať účinnosť prostriedku pred použitím na skrytom mieste. Vlhkou (len voda), najlepšie bielou, utierkou niekoľkokrát pretrite povrch textílie. Ak nedôjde k zafarbeniu, pokračujte v skúške aplikáciou malého množstva prostriedku na malej ploche rovnakým spôsobom. Ak ani v tomto prípade nedôjde k zafarbeniu utierky, je možné prostriedok bezpečne použiť.

Návod na použitie:

Aplikujte penovým aplikátorom neriedený prostriedok priamo na žuvačku a bezprostredné okolie. Ponechajte pôsobiť cca. 20 sekúnd, potom pomocou špachtle alebo škrabky odstráňte žuvačku, zbytok je možné vyčistiť mäkkou kefkou alebo priamo utierkou. V prípade potreby postup opakujte.

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Ottimo Chewing Gum Away

Ottimo Chewing Gum Away

Odstraňovač žuvačiek

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)