Ottimo Ink Remover

OTT- FE 59120

Nový produkt

Odstraňovač škvŕn po guľôčkovom pere.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,22 €.


11,20 € s DPH

9,33 € bez DPH

Ottimo Ink Remover je efektívny odstraňovač škvŕn po guľôčkovom pere,make-up (šminiek) alebo aj rúžu z kožených, vinylových alebo vinylu podobných povrchov. Niekedy môže byť použitý aj na "čerstvé" škvrny z anilínových kožených povrchov, ktoré by však mali byť predtým ošetrené napr. prostriedkom Leather Protector. Na niektorých anilínových povrchoch však môže spôsobiť zatmavenie, ktoré však vymizne po pár dňoch.

Skúška pred použitím:

Pre overenie výsledku a účinnosti aplikujte malé množstvo produktu na skrytom mieste. Majte na pamäti, že odstránenie starších škvŕn môže byť obtiažnejšie v závislosti na uplynutom čase. 

Návod na použitie:

Aplikujte malé množstvo produktu priamo na škvrnu, ponechajte pôsobiť cca. 30 sekúnd, kým sa škvrna nezačne rozpúšťať. Akonáhle bude zreteľné, že škvrna sa začala rozpúšťať, použite jemnú a mäkkú mikrovláknovú utierku a jemne zotrite rozpustenú škvrnu. V prípade odolnejších škvŕn postup opakujte, nedrhnite zbytočne čistený povrch!

Objem 20 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Ottimo Ink Remover

Ottimo Ink Remover

Odstraňovač škvŕn po guľôčkovom pere.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)