Ottimo Ink Remover
search
  • Ottimo Ink Remover
  • Ottimo Ink Remover

Ottimo Ink Remover

11,20 €   s DPH

9,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Odstraňovač škvŕn po guľôčkovom pere.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Ottimo Ink Remover je efektívny odstraňovač škvŕn po guľôčkovom pere,make-up (šminiek) alebo aj rúžu z kožených, vinylových alebo vinylu podobných povrchov. Niekedy môže byť použitý aj na "čerstvé" škvrny z anilínových kožených povrchov, ktoré by však mali byť predtým ošetrené napr. prostriedkom Leather Protector. Na niektorých anilínových povrchoch však môže spôsobiť zatmavenie, ktoré však vymizne po pár dňoch.

Skúška pred použitím:

Pre overenie výsledku a účinnosti aplikujte malé množstvo produktu na skrytom mieste. Majte na pamäti, že odstránenie starších škvŕn môže byť obtiažnejšie v závislosti na uplynutom čase.

Návod na použitie:

Aplikujte malé množstvo produktu priamo na škvrnu, ponechajte pôsobiť cca. 30 sekúnd, kým sa škvrna nezačne rozpúšťať. Akonáhle bude zreteľné, že škvrna sa začala rozpúšťať, použite jemnú a mäkkú mikrovláknovú utierku a jemne zotrite rozpustenú škvrnu. V prípade odolnejších škvŕn postup opakujte, nedrhnite zbytočne čistený povrch!

OTT- FE 59120

Tabuľka vlastností

Objem
20 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.