Optimum Protectant Plus (Leather Protectant) 3,8 L
search
 • Optimum Protectant Plus (Leather Protectant) 3,8 L

Optimum Protectant Plus (Leather Protectant) 3,8 L

52,00 €   s DPH

43,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu kože.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Optimum Protectant Plus (Leather Protectant) je unikátny prostriedok určený na ošetrovanie a impregnáciu kože a kožených povrchov, avšak rovnako tak je vhodný aj na ošetrovanie plastových alebo vinylových povrchov interiéru vozidiel, vrátane ekokože. Čistí, oživuje prirodzený pôvodný vzhľad a chráni v jednom kroku. Zloženie Protectant Plus obsahuje vyváženú kombináciu čistiacich zložiek, rýchlo sa vstrebávajúcich olejov, technologicky vyspelých polymérov a inhibítorov UV žiarenia, čo zaručuje obnovu pôvodného vzhľadu a farebného odtieňa, ako aj vysokú mieru ochrany pred bežným opotrebovaním a negatívnym vplyvom UV žiarenia na všetkých ošetrených povrchoch. Protectant Plus sa rýchlo vstrebáva, takže ošetrené kožené povrchy (ako aj vinylové alebo plastové) sú po aplikácii prirodzené matné bez nežiaduceho lesku, klzkosti alebo mastného filmu na ošetrenom povrchu. 

Práve tak, ako sa významne za poslednú dekádu zmenila technológia lakovacích systémov, tak aj kožené alebo vinylové povrchy automobilov prešli výraznými vylepšeniami. Takmer všetky súčasné kožené materiály sú ošetrené a impregnované špeciálnymi chemikáliami, ktoré zvyšujú ich odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu. Rovnako tak sa dramaticky zmenila aj chémia a technológia na pozadí vinylových materiálov, ktorá im umožnila nadobudnúť vzhľad a celkový dojem ako v prípade prírodnej kože. Vinylové povrchy sú tiež ošetrené a naimpregnované podobnými prípravkami ako kožené materiály v záujme ich ochrany a odolnosti voči opotrebovaniu. Avšak spoločným negatívnym javom je, že tieto prípravky po pár mesiacoch vyprchajú. 

Optimum Protectant Plus dokonale nahrádza tieto chemikálie z výroby a súčasne pridá naviac aj UV ochranu. Niektoré bežne dostupné prípravky na impregnáciu kože a vinylu vytvárajú na povrchu umastený, lesklý a klzký ochranný film. Keďže nie sú priamo absorbované do povrchovej štruktúry kože alebo vinylu, tak vydržia sotva pár dní, pričom pôsobia doslova ako magnet na prach. S prípravkom Optimum Protectant Plus nič takéto nehrozí, práve naopak sa dokonale postará o prirodzený pôvodný vzhľad a naviac aj o ochranu pred vysychaním, tvorbou trhlín a prasklín, poškriabaním a prejavmi predčasného opotrebovania. Prípravok má schopnosť prenikať priamo do povrchovej štruktúry kože a vinylu, čo je zárukou maximálnej miery ochrany bez nežiaduceho lesku, umasteného vzhľadu a klzkosti ošetrených povrchov po aplikácii.

Vlastnosti produktu:

 • Vhodný na kožu, vinyl a plasty
 • Impregnuje a chráni pre predčasným opotrebovaním a UV žiarením
 • Ochrana pre vysychaním a tvorbou trhlín
 • Oživuje prirodzený pôvodný vzhľad bez klzkého umasteného povrchu

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý a suchý povrch, neaplikujte na priamom slnku alebo na horúcom povrchu
 2. Pred aplikáciou dôkladne pretraste obsah nádoby
 3. Pomocou rozprašovača rozptýľte prípravok priamo po ošetrovanom povrchu zo vzdialenosti cca. 20 cm
 4. Pomocou mikrovláknovej kvalitnej utierky rozotrite prípravok po povrchu
 5. Po rozotretí zotrite prípadné zvyšky prípravku z ošetreného povrchu kvalitnou mikrovláknovou utierkou
 6. V prípade potreby opakujte postup
1960

Tabuľka vlastností

Objem
3,8 litra
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj