Meguiar's Ultimate Leather Detailer 473 ml

G201316

Nový produkt

Detailer na čistenie a ošetrovanie kože.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 15 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 15 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,30 €.


15,90 € s DPH

13,25 € bez DPH

Meguiar's Ultimate Leather Detailer je špeciálny detailer určený na čistenie, vyživovanie a ochranu kože alebo kožených povrchov v jednom jednoduchom kroku. Účinné a efektívne čistiace zložky rýchlo a bezpečne odstraňujú prach a znečistenie, pričom zároveň obnovujú prirodzený vzhľad kožených povrchov. Kondicionér s výťažkami z Aloe obsiahnutý v zložení obnovuje prirodzenú pružnosť a mäkkosť bez nežiaduceho lesku a "mastného" vzhľadu alebo pocitu na dotyk. Ochranné polyméry a blokátory UV žiarenia v zložení produktu poskytujú vysokú mieru ochrany a udržiavajú kožené povrchy v perfektnom stave. 

Meguiar’s Ultimate Leather Detailer predstavuje rýchle a jednoduché riešenie pre ošetrovanie a údržbu kože alebo kožených povrchov, ktorého aplikácia zanecháva kožu čistú, vláčnu a oživenú s hlbokým a matným, saténovým finálnym leskom. 

Objem 473 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Meguiar's Ultimate Leather Detailer 473 ml

Meguiar's Ultimate Leather Detailer 473 ml

Detailer na čistenie a ošetrovanie kože.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)