Znížená cena Herrenfahrt Colour Transfer Sealant 150 ml Zväčšiť

Herrenfahrt Colour Transfer Sealant 150 ml

Nový produkt

Sealant na kožu.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,46 €.


23,58 € s DPH

-10%

26,20 €  s DPH

19,65 € bez DPH

HERRENFAHRT COLOUR TRANSFER SEALANT je exkluzívny sealant na kožené povrchy, ktorý rieši problém nežiaduceho zafarbenia kože, typicky najmä od džínsov a pod. "Prenos farby" alebo nežiaduce zafarbenie koženého čalúnenia interiéru je problém, ktorý dôverne poznajú všetci majitelia vozidiel so svetlými farebnými odtieňmi koženého čalúnenia. Colour Transfer Sealant je produktom, ktorý bol špeciálne vyvinutý na riešenie tohto nežiaduceho zafarbenia tým, že vytvára na ošetrenom povrchu dodatočnú ochrannú bariéru účinne brániacu zafarbeniu. Vďaka inovatívnemu zloženiu produktu je čalúnenie ochránené povlakom pevne naviazaným na povrch kože, odolným voči opotrebeniu, oteru a zafarbeniu bez nežiaduceho "stvrdnutia" povrchu koženého čalúnenia. Produkt je vhodný aj na ošetrenie povrchu vinylových materiálov tzv. koženky.

Upozornenie: Prostriedok nie je vhodný na ošetrenie semišu, nubuk, velúru alebo brúsenej kože. Nepožívajte na tmavé farebné odtiene koženého čalúnenia, na ošetrenie týchto povrchov je určený produkt Herrenfahrt Leather Conditioner.

Objem 150 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Herrenfahrt Colour Transfer Sealant 150 ml

Herrenfahrt Colour Transfer Sealant 150 ml

Sealant na kožu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)