• Novinka
Gtechniq L1 Leather Guard AB 500 ml
search
 • Gtechniq L1 Leather Guard AB 500 ml

Gtechniq L1 Leather Guard AB 500 ml

47,70 €   s DPH

39,75 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prípravok na ošetrovanie a impregnáciu kože a kožených povrchov.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Gtechniq L1 Leather Guard AB je profesionálny prípravok na ošetrovanie kože a kožených povrchov interiéru vozidiel. Prípravok vytvára na povrchu ošetrených trvácu vrstvu s vysokou odolnosťou voči oteru s matným finálnym vzhľadom, ktorá vyniká excelentnou mierou ochrany voči bežnému opotrebovaniu a ošúchaniu, negatívnym vplyvom UV žiarenia, nežiaducemu zafarbeniu prenosom farebných pigmentov z odevov a iným zmenám farebného odtieňa kože, vrátane fľakov a odolných škvŕn. Zloženie prípravku je obohatene aj o technologicky vyspelé antimikrobiálne prímesi BioCote®, ktoré spoľahlivo ničia až 99,9 % baktérií. Ochrana voči oteru a nadmernému opotrebovaniu je mimoriadne dôležitá najmä na najviac exponovaných častiach bočného vedenia sedadiel, sedacej časti vodičovho sedadla, lakťových opierkach, volantoch a ostatných extrémne namáhaných povrchoch. Funkcia ochrany voči vzniku nežiaducich fľakov a škvŕn je najrelevantnejšia pre majiteľov vozidiel so svetlým čalúnením, ktoré je typicky najviac postihnuté náchylnosťou na nežiaduce zafarbenie spôsobené farbivami tmavých odevov, ako sú napr. džínsy. Gtechniq L1 Leather Guard AB poskytuje skutočne vysokú mieru ochrany voči obom vyššie uvedeným negatívnym faktorom. Životnosť aplikovanej vrstvy prípravku sa pohybuje v rozmedzí od 3 do 12 mesiacov v závislosti na podmienkach prevádzky vozidla.

Krotiteľ mýtov - Myth Buster od Gtechniq.

Množstvo produktov na súčasnom trhu prezentuje svoju schopnosť vvživovať kožu, aj keď to v skutočnosti neprináša žiaden benefit. Dôvodom je, že kožené čalúnenie a povrchy nových moderných vozidiel sú nasýtené zmesou technologicky vyspelých olejov, ktoré charakterizuje veľmi nízky stupeň voľného odparovania, takže žiaden produkt, ktorý deklaruje schopnosť vyživovania kože, nie je týmito moderným koženými materiálmi absorbovaný. Namiesto toho zostávajú tieto prípravky len na povrchu, pričom často vytvárajú mastný film priťahujúci prach, ktorý si za istých podmienok môže počínať aj abrazívne a tým nepriaznivo zvyšovať mieru opotrebovania kožených povrchov. 

Vlastnosti produktu:

 • Vysoká odolnosť voči oteru
 • UV ochrana
 • Ochrana pre nežiaducim zafarbením od odevov
 • Ochrana pre vznikom fľakov a škvŕn
 • Antibakteriálny účinok, ničí až 99.9 % baktérií
 • Životnosť aplikácie v rozmedzí 3 až 12 v závislosti na podmienkach prevádzky vozidla

Návod na použitie:

 1. Aplikujte výhradne na dokonale čistý a suchý povrch kožených materiálov, na čistenie je odporúčaný produkt Gtechniq I2 Tri Clean 
 2. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku
 3. Pred aplikáciou dôkladne pretraste obsah fľaše
 4. Pri aplikácii použite ochranné rukavice, najlepšie nitrilové
 5. Pomocou rozprašovača rovnomerne rozptýľte primerané množstvo produktu na vhodný penový aplikátor
 6. Pomocou aplikátora rovnomerne rozotrite produkt po povrchu v tenkej vrstve. Neaplikujte jednorazovo na príliš rozsiahlej ploche, aplikujte na menších plochách s ich vzájomným prekrývaním
 7. Po rozotretí zotrite prípadné zvyšky produktu čistou a suchou mikrovláknovou utierkou
 8. Ponechajte voľne vyschnúť min. 1 hodinu pred použitím vozidla
 9. Na dosiahnutie maximálnej ochrany aplikujte prípravok na exponovaných častiach povrchu v dvoch vrstvách

GTQ-L1AB 0.5

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Mohlo by vás zaujímať aj