nové FX Protect Leather Care 500 ml Zväčšiť

FX Protect Leather Care 500 ml

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu kože.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 16 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 16 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,32 €.


16,90 € s DPH

14,08 € bez DPH

FX Protect Leather Care je excelentný prípravok určený ošetrovanie celkovú impregnáciu kože, kožených povrchov a koženého čalúnenia. Aplikácia prípravku perfektne oživuje, zmäkčuje a chráni kožu a kožené povrchy so zamatovo hodvábnym finálnym efektom a naviac prinavracia koženým materiálom prirodzenú mäkkosť a pružnosť. Koža a kožené povrchy nadobudnú po aplikácii zvýšenú odolnosť voči vzniku trhlín a prasklín, ktoré sú častým neželaným javom na chúlostivých kožených povrchoch. Špeciálne vyvinuté zloženie prípravku naviac vytvára na ošetrených povrchoch odolnú ochrannú vrstvu, charakteristickú hydrofóbnymi a antistatickými vlastnosťami, čo výrazne prispieva k udržiavaniu kožených povrchov v čistote. Vďaka obsahu účinných blokátorov UV žiarenia sú ošetrené povrchy chránené pre negatívnymi vplyvmi pôsobenia slnečného žiarenia, najmä pred vyblednutím, zmenou farebného odtieňa a krehnutím (tvrdnutím). Príjemná vôňa prípravku vám určite spríjemní aplikáciu a osvieži interiér vášho auta.

Vlastnosti:

 • Veľmi jednoduchá aplikácia
 • Hodvábne zamatový finálny vzhľad
 • Prinavracia prirodzenú elasticitu a mäkkosť
 • Odpudzuje vodu a znečistenie s antistatickým efektom
 • Oživuje a zvýrazňuje farebný odtieň
 • Obnovuje príjemnú hebkosť a poddajnosť
 • Fantastický aj na použitie v domácnosti alebo kancelárii
 • Zanecháva príjemnú nevtieravú vôňu

 Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch a na priamom slnku
 2. Neaplikujte na kožené povrchy s otvorenou povrchovou štruktúrou, anilínovú kožu, nubuk, velúr a alcantaru
 3. Aplikujte len čistý a suchý povrch kožených materiálov
 4. Pred aplikáciu vykonajte skúšku účinku a stálofarebnosti ošetrovaného povrchu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste
 5. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby
 6. Pomocou rozprašovača rozptýľte prípravok priamo po povrchu a dôkladne, rovnomerne rozotrite kvalitnou mikrovláknovou utierkou. V prípadne rizika neželanej aplikácie na okolité povrchy nastriekajte najskôr prípravok na vhodný aplikátor (alebo utierku), ktorým ho  následne rozotrite po povrchu
 7. Ponechajte voľne vyschnúť
 8. Prípadné zvyšky prípravku alebo nadmerne aplikované množstvo zotrite pomocou mikrovláknovej utierky
 9. V prípade potreby postup opakujte

 Pozn.:

Kožené povrchy a čalúnenia sú jednými  z najchúlostivejších materiálov  interiéru vozidla, ktoré skutočne vyžadujú pravidelnú starostlivosť a pozornosť. Aby ste na čo najdlhšie zachovali ich prirodzený vzhľad, mäkkosť a elasticitu. V závislosti na podmienkach prevádzky vozidla odporúčame venovať čas starostlivosť o kožu a kožené povrchy aspoň raz za tri mesiace.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

FX Protect Leather Care 500 ml

FX Protect Leather Care 500 ml

Prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu kože.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)