• Vypredané
Optimum Opti Clean Waterless Wash 500 ml
search
  • Optimum Opti Clean Waterless Wash 500 ml

Optimum Opti Clean Waterless Wash 500 ml

13,50 €   s DPH

11,25 €   bez DPH

Umývací prostriedok na umývanie bez vody.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Optimum Opti Clean Waterless Wash je revolučný produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý na bezpečné, efektívne umývanie a následnú ochranu všetkých povrchov vozidiel bez použitia vody. Kombinácia technologicky vyspelých polymérov a čistiacich zložiek umožňuje bezpečne odstrániť znečistenie, pričom po umývaní zanechá lesklý ochranný film na všetkých povrchoch. Zloženie Optimum Opti-Clean je založené na rovnakých polyméroch ako v produkte Optimum No Rinse, takže je bezpečný pre všetky povrchy vozidiel, a navyše je rovnako tak bezpečný pre užívateľa, ako aj životné prostredie.

Návod na použitie:

  • Rovnomerne nastriekajte produkt na umývaný povrch, pracujte po častiach, neaplikujte jednorazovo na celé vozidlo
  • Pomocou kvalitnej mäkkej mikrovláknovej utierky (odporúčame použitie utierok s dlhším vlasom) zotrite povrch, pri stieraní znečistenia netlačte na utierku, je vhodnejšie v prípade potreby opakovať postup umývania
  • Pokračujte v umývaní časť po časti, diel za dielom, na stieranie použite vždy čistú utierku, alebo čistú stranu utierky, nekrúžte po povrchu

V prípade riedenia je odporúčané použivať na prípravu roztoku destilovanú alebo demineralizovanú vodu, dôvodom je minimalizácia vzniku usadenín a škvŕn po tvrdej vode. Odporúčané riedenie je 1:3, teda jeden diel produktu na 3 diely vody, príklad: 100 ml Opti-Clean + 300 ml vody = 400 ml hotového roztoku (z 500 ml balenia je možné pripraviť 2 litre umývacieho prostriedku).

Opti-Clean je perfektnou voľbou na rýchle umytie bežného znečistenia exteriéru aj interiéru vozidiel, je použiteľný na umývanie lakovaných dielov, plastov, vinylu, gumy, okien a pod. Umožňuje rýchlo, efektívne a perfektným výsledkom umyť vaše auto kdekoľvek a kedykoľvek, doslova za pol hodinku. Už vám nebude prekážať zaprášenie, stopy po daždi či soli, pár kvalitných utierok a Opti-Clean vyrieši tento problém rýchlo a hravo aj pred vašim panelákom bez rizika postihov za nedovolené umývanie. A malý tip, neuveriteľne pomôže pri sušení po umývaní, stojí za to ho vyskúšať.

Dôležité: Nie je vhodný na umývanie silného znečistenia, ako je blato, nánosy piesku a pod. V tomto prípade odporúčame umytie vysokotlakovým čističom a až následné použitie produktu.

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť? Takže tu je video, Yvan rád vysvetlí.

OPT-OCWW500

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.