Optimum No Rinse Wash and Shine 950 ml Zväčšiť

Optimum No Rinse Wash and Shine 946 ml

OPT-3071

Nový produkt

Umývací prostriedok na bezoplachové umývanie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,46 €.


23,20 € s DPH

19,33 € bez DPH

Optimum No Rinse Wash and Shine je unikátny produkt, ktorým bezpečne a šetrne umyjete celé svoje auto bez potreby záverečného oplachovania vodou. Ide o vylepšenú novú verziu produktu, ktorej testovanie a vývoj trval viac ako jeden rok a nespočetné množstvo hodín s výsledkom, ktorý stojí za to! Teraz na použitie stačí dávkovanie jedinej 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 1 až 2 gal (gallon) = cca 3,8 až 7,6 litra vody a začať umývať. Zloženie produktu obsahuje špeciálne polymérové zložky so schopnosťou dokonale priľnúť k laku a tým vytvárať perfektnú ochranu laku (ochrannú medzivrstvu) počas umývania. Vďaka obsahu týchto zložiek je povrch počas umývania oveľa klzkejší ako v prípade bežných šampónov a znečistenie doslova ľahko skĺzne z povrchu pri umývaní. Tento spôsob umývania je veľmi bezpečnou a vysoko efektívnou metódou ako umyť auto. Po umývaní vaše auto zažiari leskom, ktorý bude výrazne lepší, ako tomu bolo v prípade predošlej verzie produktu. Optimum No Rinse vám umožní umyť auto aj uprostred zimy, aj pred panelákom, alebo vo vašej garáži, či na cestách a to bez rizika postihov za nedovolené umývanie. Na umytie auta vám naozaj postačí len vedro a zopár kvalitných mikrovláknových utierok, takže žiadne záplavy vody a peny nie sú potrebné. Produkt môže byť použitý aj ako quick detailer, v tomto prípade je pomer riedenia 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 16 fl oz (fluid ounce) = cca 470 ml vody. Samozrejmosťou je, že produkt je priateľský k životnému prostrediu a pomáha znižovať spotrebu vody.  Všetky tieto vlastnosti robia z Optimum No Rinse perfektný produkt pre začiatočníkov, víkendových detailerov ako aj profesionálov.

Vlastnosti produktu:

 • Dokonale umyje bez potreby vody, hadíc alebo oplachovania auta
 • Variabilné možnosti použitia produktu v závislosti na pomere riedenia, na použitie produktu ako Quick detailer alebo Clay lubricant je pomer riedenia 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 16 fl oz (fluid ounce) = cca 470 ml vody
 • Obľúbený a overený produkt,ako amatérmi, tak aj high end detailermi na celom svete
 • Perfektný pre umývanie kdekoľvek a kedykoľvek, aj pred apartmánovým domom, aj pred panelákom, počas leta aj zimy
 • Vylepšené zloženie = viac lesku, viac sklzu, vyššie umývacie schopnosti

Návod na použitie:

 • Do vedra si pripravte umývací roztok pridaním 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na  1 až 2 gal (gallon) = cca 3,8 až 7,6 litra vody
 • Vo vedre s umývacím roztokom ponechajte ponorením nasiaknuť mikrovláknovú utierku (odporúčame 5 - 6 ks.) s dlhším vlasom.
 • Nasiaknutou utierkou (ponechajte len stiecť prebytok umývacieho roztoku, nežmýkajte!) umývajte postupne auto, dielom za dielom, alebo ich časť po časti, nikdy nie celé auto jednorazovo. Utierky vizuálne kontrolujte a striedajte, každý diel alebo jeho časť umývajte čistou stranou utierky, po umytí utierku preložte/obráťte na čistú stranu alebo vymeňte.
 • Po umytí danej časti alebo dielu osušte povrch kvalitným mikrovláknovým uterákom
 • V prípade, že povrch obschne samovoľne skôr ako ho vysušíte uterákom, opakujte umývanie a potom ihneď osušte 
 • Opakujte umývací postup na celom vozidle

Poznámka:

Veľmi znečistené povrchy môžu vyžadovať opakované umývanie pred vysušením, t.j. umyte utierkou, ak je povrch po prvom umytí stále znečistený, opakujte umývanie a až potom vysušte uterákom (resp. inou čistou a suchou utierkou).

A ako to funguje? Pozrite si video, Yvan rád vysvetlí.

Objem 946 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum No Rinse Wash and Shine 946 ml

Optimum No Rinse Wash and Shine 946 ml

Umývací prostriedok na bezoplachové umývanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)