• Vypredané
Optimum No Rinse Wash and Shine 236 ml
search
 • Optimum No Rinse Wash and Shine 236 ml

Optimum No Rinse Wash and Shine 236 ml

11,80 €   s DPH

9,83 €   bez DPH

Umývací prostriedok na bezoplachové umývanie.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Optimum No Rinse Wash and Shine je unikátny produkt, ktorým bezpečne a šetrne umyjete celé svoje auto bez potreby záverečného oplachovania vodou. Ide o vylepšenú novú verziu produktu, ktorej testovanie a vývoj trval viac ako jeden rok a nespočetné množstvo hodín s výsledkom, ktorý stojí za to! Teraz na použitie stačí dávkovanie jedinej 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 1 až 2 gal (gallon) = cca 3,8 až 7,6 litra vody a začať umývať. Zloženie produktu obsahuje špeciálne polymérové zložky so schopnosťou dokonale priľnúť k laku a tým vytvárať perfektnú ochranu laku (ochrannú medzivrstvu) počas umývania. Vďaka obsahu týchto zložiek je povrch počas umývania oveľa klzkejší ako v prípade bežných šampónov a znečistenie doslova ľahko skĺzne z povrchu pri umývaní. Tento spôsob umývania je veľmi bezpečnou a vysoko efektívnou metódou ako umyť auto. Po umývaní vaše auto zažiari leskom, ktorý bude výrazne lepší, ako tomu bolo v prípade predošlej verzie produktu. Optimum No Rinse vám umožní umyť auto aj uprostred zimy, aj pred panelákom, alebo vo vašej garáži, či na cestách a to bez rizika postihov za nedovolené umývanie. Na umytie auta vám naozaj postačí len vedro a zopár kvalitných mikrovláknových utierok, takže žiadne záplavy vody a peny nie sú potrebné. Produkt môže byť použitý aj ako quick detailer, v tomto prípade je pomer riedenia 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 16 fl oz (fluid ounce) = cca 470 ml vody. Samozrejmosťou je, že produkt je priateľský k životnému prostrediu a pomáha znižovať spotrebu vody. Všetky tieto vlastnosti robia z Optimum No Rinse perfektný produkt pre začiatočníkov, víkendových detailerov ako aj profesionálov.

Vlastnosti produktu:

 • Dokonale umyje bez potreby vody, hadíc alebo oplachovania auta
 • Variabilné možnosti použitia produktu v závislosti na pomere riedenia, na použitie produktu ako Quick detailer alebo Clay lubricant je pomer riedenia 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 16 fl oz (fluid ounce) = cca 470 ml vody
 • Obľúbený a overený produkt,ako amatérmi, tak aj high end detailermi na celom svete
 • Perfektný pre umývanie kdekoľvek a kedykoľvek, aj pred apartmánovým domom, aj pred panelákom, počas leta aj zimy
 • Vylepšené zloženie = viac lesku, viac sklzu, vyššie umývacie schopnosti

Návod na použitie:

 • Do vedra si pripravte umývací roztok pridaním 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 1 až 2 gal (gallon) = cca 3,8 až 7,6 litra vody
 • Vo vedre s umývacím roztokom ponechajte ponorením nasiaknuť mikrovláknovú utierku (odporúčame 5 - 6 ks.) s dlhším vlasom.
 • Nasiaknutou utierkou (ponechajte len stiecť prebytok umývacieho roztoku, nežmýkajte!) umývajte postupne auto, dielom za dielom, alebo ich časť po časti, nikdy nie celé auto jednorazovo. Utierky vizuálne kontrolujte a striedajte, každý diel alebo jeho časť umývajte čistou stranou utierky, po umytí utierku preložte/obráťte na čistú stranu alebo vymeňte.
 • Po umytí danej časti alebo dielu osušte povrch kvalitným mikrovláknovým uterákom
 • V prípade, že povrch obschne samovoľne skôr ako ho vysušíte uterákom, opakujte umývanie a potom ihneď osušte
 • Opakujte umývací postup na celom vozidle

Poznámka:

Veľmi znečistené povrchy môžu vyžadovať opakované umývanie pred vysušením, t.j. umyte utierkou, ak je povrch po prvom umytí stále znečistený, opakujte umývanie a až potom vysušte uterákom (resp. inou čistou a suchou utierkou).

A ako to funguje? Pozrite si video, Yvan rád vysvetlí.

OPT-3064

Tabuľka vlastností

Objem
236 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.