ValetPro Concentrated Car Wash 1000 ml

EC6-1L

Nový produkt

Autošampón na bežné umývanie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 8 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 8 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,16 €.


8,90 € s DPH

7,42 € bez DPH

ValetPRO Concentrated Car Wash je vysoko kvalitný pH neutrálny autošampón určený na bežné, údržbové umývanie vozidiel. Zloženie bolo vyvinuté so zameraním na dosiahnutie silných čistiacich schopností v kombinácii vysokou penivosťou a dokonalou lubrikáciou umývaných povrchov, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle oplachovanie uvoľnených nečistôt. Bonusom je skvelý pomer cena/výkon, a to vďaka vysokej koncentrácii a pomeru riedenia, kde postačuje pridať len 30 ml autošampónu na 5 litrov vody.

Vlastnosti produktu:

  • silné čistiace schopnosti
  • rýchle a jednoduché oplachovanie
  • antikorozívny
  • vhodný aj pre strojové umývanie - použitie vo vysokotlakových čističoch

Návod na použitie:

  1. Pripravte umývací roztok zriedením s vodou v pomere 30 ml produktu na 5 litrov vody 
  2. Vhodnými umývací pomôckami umyte celé vozidlo (odporúčame kvalitnú umývaciu rukavicu alebo umývací "pad" z mikrovláknových alebo vlnených materiálov), postupujte od horných častí karosérie k spodným, ideálnym postupom je tzv. dvojvedrová metóda umývania
  3. Opláchnite prúdom vody, najlepšie vysokotlakovým čističom, postupujte od horných častí karosérie k spodným
  4. Osušte vozidlo, najlepšie kvalitným mikrovláknovým uterákom, na ďalšie ošetrenie, zvýšenie ochrany a lesku laku karosérie alebo na posilnenie a predĺženie životnosti a funkčnosti aplikovaných voskov (sealantov) odporúčame vo fáze sušenia aplikovať vhodný quick detailer, rýchlovosk alebo sealant aplikovateľný za mokra, napr. Dodo Juice Future Armour, Soft99 Rain Drop, Meguiars Hybrid Ceramic Wax a iné.

Objem 1 000 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

ValetPro Concentrated Car Wash 1000 ml

ValetPro Concentrated Car Wash 1000 ml

Autošampón na bežné umývanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)