Optimum Car Wash 946 ml Zväčšiť

Optimum Car Wash 946 ml

OPT-0856224003231

Nový produkt

Autošampón na bežné umývanie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 16 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 16 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,32 €.


16,90 € s DPH

14,08 € bez DPH

Optimum Car Wash je autošampón, ktorý bol vyvinutý na odstraňovanie aj toho najodolnejšieho znečistenia a súčasne maximalizáciu odolnosti aplikovaných voskov alebo sealantov. Niektoré produkty na umývanie auta, vrátane automatických umývacích liniek, môžu poľahky narušiť alebo celkom odstrániť aplikované vosky alebo sealanty a tak lak vášho auta ostane nechránený.Naproti tomu je Optimum Car Wash vyvinutý tak, aby dokonale odstránil nečistoty a špinu bez narušenia ochrany. Produkt má vysoko penivé zloženie, ktoré doslova uväzní nečistoty, je ľahké ho opláchnuť, pričom povrch bude po umytí perfektne hladký a čistý. Produkt je vysoko koncentrovaný, postačuje pridať len 15 ml (alebo aj menej) na každých 4 - 5 litrov vody na dosiahnutie požadovanej účinnosti a vysokej penivosti.

Zloženie produktu je biologicky rozložiteľné, takže je produkt je bezpečný ako pre užívateľa, tak aj životné prostredie.

Objem 946 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Car Wash 946 ml

Optimum Car Wash 946 ml

Autošampón na bežné umývanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)