Optimum Car Wash 236 ml Zväčšiť

Optimum Car Wash 236 ml

OPT-22783

Nový produkt

Autošampón na bežné umývanie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 9 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 9 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


9,50 € s DPH

7,92 € bez DPH

Optimum Car Wash je autošampón, ktorý bol vyvinutý na odstraňovanie aj toho najodolnejšieho znečistenia a súčasne maximalizáciu odolnosti aplikovaných voskov alebo sealantov. Niektoré produkty na umývanie auta, vrátane automatických umývacích liniek, môžu poľahky narušiť alebo celkom odstrániť aplikované vosky alebo sealanty a tak lak vášho auta ostane nechránený.Naproti tomu je Optimum Car Wash vyvinutý tak, aby dokonale odstránil nečistoty a špinu bez narušenia ochrany. Produkt má vysoko penivé zloženie, ktoré doslova uväzní nečistoty, je ľahké ho opláchnuť, pričom povrch bude po umytí perfektne hladký a čistý. Produkt je vysoko koncentrovaný, postačuje pridať len 15 ml (alebo aj menej) na každých 4 - 5 litrov vody na dosiahnutie požadovanej účinnosti a vysokej penivosti.

Zloženie produktu je biologicky rozložiteľné, takže je produkt je bezpečný ako pre užívateľa, tak aj životné prostredie.

Objem 236 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Car Wash 236 ml

Optimum Car Wash 236 ml

Autošampón na bežné umývanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)