Znížená cena Gyeon Bathe+ Zväčšiť

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml

Nový produkt

Autošampón na bežné umývanie.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


15,00 € s DPH

-0,50 €

15,50 €  s DPH

12,50 € bez DPH

Gyeon Bathe+ je pH neutrálny šampón s obsahom nanočastíc kremíka SiO2, ktoré sú hlavnou zložkou keramických povlakov. Je charakteristický silnými čistiacimi schopnosťami, perfektnou lubrikáciou povrchov pri umývaní umožňujúcej hladké kĺzanie umývacej rukavice a hlavne vytvorením hydrofóbnej ochrannej vrstvy na povrchu po umývaní. Šampón je maximálne bezpečný a šetrný pre všetky povrchy karosérie, nezmýva a nepoškodzuje aplikované vosky, sealanty ani ochranné povlaky. 

Šampón môže byť použitý niekoľkými spôsobmi:

  • Na umývanie karosérie s aplikovanými voskmi, sealantmi a povlakmi, kde postačuje dávka 15-20 ml do autodetailingového vedra ( objem 15-19 litrov vody), ktorá plne postačuje na perfektné umytie a posilnenie hydrofóbnych vlastnosti povrchu karosérie.
  • Na posilnenie (obnovu) vlastností a hydrofóbnosti aplikovaných ochranných keramických povlakov je odporúčaná dávka 30-40 ml šampónu do autodetailingového vedra (objem 15-19 litrov vody) a následné štandardné umytie.
  • Pre vytvorenie hydrofóbnej ochrannej vrstvy na neošetrených povrchoch karosérie sa vozidlo najprv umyje umývacím roztokom pripraveným dávkou 20-30 ml šampónu do autodetailingového vedra (objem 15-19 litrov vody). Po umytí (priamo na mokrý a čistý povrch) sa aplikujú 2-3 kvapky šampónu priamo z fľaše na umývaciu rukavicu, ktorou sa následne šampón rozotrie na jednotlivé diely karosérie. Táto dotačná dávka šampónu by mala byť rozmedzí 7-10 ml. Po tejto dodatočnej aplikácii je potrebné dôkladne opláchnuť povrch väčším množstvo vody, najlepšie tlakovej.

Objem 400 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml

Autošampón na bežné umývanie.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)