Gyeon Bathe+
search
  • Gyeon Bathe+

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml

15,60 €   s DPH

13,00 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Autošampón na bežné umývanie auta s obsahom keramiky vo forme nanočastíc kremíka SiO2.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Gyeon Bathe+ je pH neutrálny šampón s obsahom nanočastíc kremíka SiO2, ktoré sú hlavnou zložkou keramických povlakov. Je charakteristický silnými čistiacimi schopnosťami, perfektnou lubrikáciou povrchov pri umývaní umožňujúcej hladké kĺzanie umývacej rukavice a hlavne vytvorením hydrofóbnej ochrannej vrstvy na povrchu po umývaní. Šampón je maximálne bezpečný a šetrný pre všetky povrchy karosérie, nezmýva a nepoškodzuje aplikované vosky, sealanty ani ochranné povlaky.

Šampón môže byť použitý niekoľkými spôsobmi:

  • Na umývanie karosérie s aplikovanými voskmi, sealantmi a povlakmi, kde postačuje dávka 15-20 ml do autodetailingového vedra ( objem 15-19 litrov vody), ktorá plne postačuje na perfektné umytie a posilnenie hydrofóbnych vlastnosti povrchu karosérie.
  • Na posilnenie (obnovu) vlastností a hydrofóbnosti aplikovaných ochranných keramických povlakov je odporúčaná dávka 30-40 ml šampónu do autodetailingového vedra (objem 15-19 litrov vody) a následné štandardné umytie.
  • Pre vytvorenie hydrofóbnej ochrannej vrstvy na neošetrených povrchoch karosérie sa vozidlo najprv umyje umývacím roztokom pripraveným dávkou 20-30 ml šampónu do autodetailingového vedra (objem 15-19 litrov vody). Po umytí (priamo na mokrý a čistý povrch) sa aplikujú 2-3 kvapky šampónu priamo z fľaše na umývaciu rukavicu, ktorou sa následne šampón rozotrie na jednotlivé diely karosérie. Táto dotačná dávka šampónu by mala byť rozmedzí 7-10 ml. Po tejto dodatočnej aplikácii je potrebné dôkladne opláchnuť povrch väčším množstvo vody, najlepšie tlakovej.

Tabuľka vlastností

Objem
400 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.