Herrenfahrt Ultimate Glass Cleaning Set

Nový produkt

Sada na čistenie okien

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


27,30 € s DPH

-3,30 €

30,60 €  s DPH

22,75 € bez DPH

HERRENFAHRT ULTIMATE GLASS CLEANING SET je exkluzívna sada produktov na umývanie okien a sklených povrchov bez šmúh, škvŕn alebo stekancov.

Sada obsahuje:

  1. Herrenfahrt Glass Cleaner 300 ml - 1 kus - špičkový prémiový čistiaci prostriedok na okná a sklené povrchy vo forme GÉLU v spreji. Jeho špeciálne zloženie zabraňuje vzniku šmúh, gélová forma bráni nežiaducemu kvapkaniu a stekaniu (napr na prístrojovú dosku a pod.) a obsah špeciálnych vyspelých polymérov vytvára transparentnú hydrofóbnu vrstvu s "lotosovým" efektom. Revolučný exkluzívny produkt pre každého nadšenca aj profesionála.
  2. Herrenfahrt Premium Glass Cloth (With Carbon Fiber) - 1 kus - exkluzívna profesionálna mikrovláknová utierka vystužená uhlíkovými vláknami určená na čistenie okien a sklených povrchov. Extrémne dlhá životnosť, dokonalá účinnosť, jedinečnosť a bezkonkurenčná kvalita sú hlavnými atribútmi tejto utierky, ktorá nemá na trhu žiadnu relevantnú obdobu. Umožňuje čistenie aj "na sucho", leštenie a umývanie bez riešenia kompromisov a nežiadúcich šmúh, je vhodná aj na leštenie chrómu, hliníka, nehrdzavejúcej ocele aj plexi. Vďaka vystuženiu uhlíkovými vláknami je takmer nezničiteľná, životnosťou prekonáva akúkoľvek súčasnú konkurenciu na trhu.

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Herrenfahrt Ultimate Glass Cleaning Set

Herrenfahrt Ultimate Glass Cleaning Set

Sada na čistenie okien

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)