CarPro Cube Box

CP-CBX

Nový produkt

Sada vzoriek.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 46 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 46 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,92 €.


46,50 € s DPH

38,75 € bez DPH

CarPro Cube Box je sada vzoriek 16 produktov CarPro. Ak ste nováčikom, ktorý práve objavil CarPro alebo len sporadický užívateľ produktov CarPro, tak práve vám je určená tento perfektný výber 16 produktov, ktoré pokrývajú celkovú starostlivosť o auto. Ide o skvelú príležitosť vyskúšať produkty predtým, ako sa rozhodnete pre kúpu veľkých balení. 

Objem balení všetkých produktov v tejto sade je 50 ml, pre niekoho možno tak akurát na skúšku, pre niekoho iného to v rámci testovania postačí aj na 3 - 4 vozidlá. Táto sada by však mala postačovať pre celkovú starostlivosť a ošetrenie jedného vozidla (možno budete potrebovať väčšie množstvo odstraňovača železitých častíc - tzv. náletovej hrdze na nejakom viac znečistenom aute alebo iných produktov na čistenie veľmi znečistených dielov), ale každopádne ide o skvelú príležitosť vyskúšať širšiu ponuku produktov značky CarPro.

Sada obsahuje tieto produkty (každý ako 1 kus, po kliknutí na  názov sa zobrazí ponuka eshopu):

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

CarPro Cube Box

CarPro Cube Box

Sada vzoriek.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)