AKCIA Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g + ZADARMO Rain Drop 300 ml

Nový produkt

Syntetický vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 30 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 30 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,60 €.


30,50 € s DPH

-4,49 €

34,99 €  s DPH

25,42 € bez DPH

Soft99 NEW FUSSO COAT 12 MONTHS WAX je syntetický vosk s obsahom fluórovaných polymérov s vysokým finálnym leskom pre excelentnú ochranu lakovaných povrchov, pri správnej aplikácii a ošetrovaní poskytuje ochranu so životnosťou až na 12 mesiacov. Aplikovaná  vrstva dokonale odpudzuje vodu, bráni usadzovaniu a hromadeniu nečistôt, poskytuje ochranu pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, je odolná voči účinkom kyslých dažďov, priemyselného znečistenia, solí a chemikálií. Vosk je vhodný najmä na tmavé farebné odtiene lakov.

Soft99 Rain Drop je unikátny ochranný povlak v spreji na aplikáciu ihneď po umývaní. 

Už sa nemusíte robiť starosti s výberom rôznych typov povlakov alebo materiálovej kompatibility, Rain Drop umožňuje ošetrenie úplne celého exteriéru auta - karosérie, okien, plastov, chrómovaných dielov, svetlometov, diskov a iných, a to všetko v jedinom jednoduchom kroku pri sušení po umývaní. Vďaka"bazooka - style" spreju je aplikácia povlaku vo forme aerosólu ultra rýchla, neuveriteľne jednoduchá a pohodlná so životnosťou povlaku až 3 mesiace na lakovaných dieloch alebo 2 mesiace na oknách. Perfektný lesk, dokonalá ochrana a vysoká hydrofóbnosť aplikovanej vrstvy je samozrejmosťou.

Objem 300 ml
Hmotnosť 200 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

AKCIA Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g + ZADARMO Rain Drop 300 ml

AKCIA Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g + ZADARMO Rain Drop 300 ml

Syntetický vosk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (28)