nové Znížená cena Poorboy's World Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser 118 ml Zväčšiť

Poorboy's World Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser 118 ml

PB-APC-4

Nový produkt

Univerzálny čistiaci prostriedok.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


4,82 € s DPH

-10%

5,35 €  s DPH

4,01 € bez DPH

Poorboy's World Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser je biologicky odbúrateľný univerzálny čistiaci prírodný prostriedok s odmaťovacím účinkom určený na čistenie rôznych povrchov interiéru aj exteriéru vozidiel, od koberčekov až po diely motorového priestoru. Zloženie prostriedku bolo vyvinuté špeciálne so zameraním na potreby automobilového priemyslu, je zárukou skutočne širokej univerzálnosti použitia na čistenie:

 • plastových povrchov
 • textilných materiálov
 • gumových povrchov
 • kože
 • diskov kolies
 • stropníc
 • okien a sklených povrchov
 • lakovaných povrchov

Návod na použitie:

 1. V závislosti na miere znečistenia a type čisteného materiálu/povrchu je produkt možné použiť neriedený alebo mierne zriedený s vodou v pomere do 1:4 (silne znečistené povrchy), alebo zriedený s vodou v pomere od 1:15 - na čistenie bežne znečistených povrchov (textil, koberčeky, čalúnenie, palubná doska a pod.) až do 1:30 - na čistenie mierne znečistených alebo chúlostivejších povrchov (koža, alcantara, stropnice a pod.)
 2. Pred použitím vždy vykonajte skúšku účinku produktu (resp. pripraveného čistiaceho roztoku) na menej viditeľnom alebo skrytom mieste
 3. Pomocou produktu alebo pripraveného čistiaceho roztoku a vhodných pomôcok vyčistite znečistený povrch, aplikujte pomocou rozprašovačov alebo vhodných napeňovačov, venujte pozornosť výberu vhodných pomôcok na čistenie podľa typu materiálu a povrchu, napr. kefky, štetce a pod.
 4. Uvoľnené znečistenie zotrite pomocou vhodnej utierky alebo opláchnite vodou
 5. V prípade potreby opakujte postup

Náš tip:

Vyhnite sa nadmernému mechanickému namáhaniu čistených povrchov, nedrhnite povrchy! V prípade odolnejšieho znečistenia je vhodnejšie opakovať zvolený postup čistenia namiesto prílišného drhnutia, čo platí najmä pre chúlostivejšie povrchy a materiály!

Objem 118 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Poorboy's World Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser 118 ml

Poorboy's World Bio-Degradable All Purpose Cleaner & Degreaser 118 ml

Univerzálny čistiaci prostriedok.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)