CarPro IronX Snow Soap 1000 ml Zväčšiť

CarPro IronX Snow Soap 1000 ml

CP-173

Nový produkt

Špeciálny autošampón.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 26 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 26 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,52 €.


26,50 € s DPH

22,08 € bez DPH

CarPro Iron X Snow Soap je špeciálny autošampón s obsahom odstraňovača železitých častíc so schopnosťou odstraňovať aj veľmi čisté znečistenie. Je univerzálny a môže byť, v závislosti na pomere riedenia, použitý ako šampón, aj ako aktívna pena, alebo neriedený na odstraňovanie silného znečistenia na diskoch kolies a pod. Použitie nezriedeného produktu má však negatívny vplyv na aplikované vosky a sealanty, a preto na základe vlastných skúseností neodporúčame tento šampón pre bežné umývanie vozidiel s aplikáciou klasických voskov alebo sealantov, vždy je prítomné riziko poškodenia alebo zmývania aplikovaných voskov a sealantov,  a to aj pri riedení 1:8 a viac. Vhodné použitie je pred aplikáciou voskov, sealantov, povlakov alebo leštením lakovaných dielov.

Odporúčané riedenie je:

  • pomer 1:8 s vodou, na bežné umývanie vozidiel ošetrených keramickými nanopovlakmi, pri tomto pomere je pH výsledného roztoku neutrálne
  • bez riedenia ako aktívna pena v tlakových napeňovačoch, v ručných je približný pomer riedenia 1:8-1:10
  • bez riedenia na silne znečistené diely, napr. kolesá

Objem 1 000 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

CarPro IronX Snow Soap 1000 ml

CarPro IronX Snow Soap 1000 ml

Špeciálny autošampón.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (19)