• Vypredané
Angelwax Ti-22 Titanium Spray Sealant
search
  • Angelwax Ti-22 Titanium Spray Sealant

Angelwax Ti-22 Titanium Spray Sealant 250 ml

32,90 €   s DPH

27,42 €   bez DPH

Syntetický sealant.

Množstvo
Vypredané

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Angelwax Ti-22 Titanium Spray Sealant je ochranný syntetický sealant určený predovšetkým na ochranu lakovaných dielov vozidla. Produkt je špeciálne vyvinutý ako perfektný, vysoko odolný podklad (základná vrstva) pod všetky vosky alebo sealanty, avšak môže byť aplikovaný aj samostatne ako dokonalá vrstva ochrany laku s extrémne dlhou životnosťou. Excelentne chráni lakované diely pred koróziou a nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako sú kyslé dažde, soli, vtáčí trus, priemyselné znečistenie, agresívne chemikálie, UV žiarenie a pod. Extrémne nízka viskozita umožňuje produktu vyplniť aj tie najmenšie póry a defekty na povrchu laku na vytvorenie nekompromisne dokonalej ochrannej bariéry lakovaných dielov. Pred aplikáciou je odporúčané vyleštenie a / alebo dokonalé vyčistenie povrchu laku karosérie na dosiahnutie maximálnej funkčnosti a doby životnosti aplikovanje vrstvy produktu. Produkt je možné aplikovať aj ako dodatočnú ochrannú vrstvu na aplikované vosky alebo sealanty. Prednosťou produktu je veľmi jednoduchá a rýchla aplikácia typu "nastriekať a zotrieť" - "Spray On - Wipe Off".

Vlastnosti produktu:

  • Dokonalá ochrana lakovaných dielov karosérie voči pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
  • Vysoká chemická odolnosť
  • Dlhá životnosť aplikácie, až na 1 rok
  • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

  1. Produkt aplikujte len na vychladnutom povrchu, zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch a na priamom slnku
  2. Pomocou rozpračšovača rovnomerne dôkladne roztýľte primerané množstvo produktu priamo po ošetrovanom povrchu, neaplikujte produkt jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, pracujte po menších plochách s rozmermi cca. 50 x 50 cm
  3. Po aplikácii rozotrite produkt po povrchu kvalitnou a čistou mikrovláknovou utierkou
  4. Ihneď po rozotretí vyutierajte povrch druhou čistou a suchou stranou utierky, alebo použite druhú, čistú a suchú utierku
  5. Postup opakujte na celom povrchu lakovaných dielov karosérie

Pozn.:

Na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastnosti a dooby životnosti aplikácie je oporúčané aplikovať produkt len na čistý a odmastený povrch lakovaných dielov karosérie. Príprava by mala zahŕňať umytie, chemické a mechanické vyčistenie laku, v prípade potreby leštenie a odmastenie laku pred samotnou aplikáciou.

Náš tip:

Po aplikácii a vytvrdnutí produktu (min. 2-3 hodiny) je možné aplikovať kvalitné vosky na perfektný lesk a dokonalý finálny vzhľad vozidla.

Tabuľka vlastností

Objem
250 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.