Stjarnagloss Sno 1000 ml

STSN10C

Nový produkt

Aktívna pena.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,26 €.


13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Stjärnagloss je hustá aktívna pena, skvelá pre pravidelné umývanie vozidiel s aplikovanými voskmi, selantmi alebo inými ochrannými povlakmi.

Táto hustá pH neutrálna aktívna pena umožňuje dosiahnuť dlhú dobu pôsobenia pre maximum čistiaceho účinku na bežne znečistených vozidlách, avšak zároveň je aj veľmi šetrná pre aplikované vosky, sealanty alebo iné ochranné povlaky. Je možné ju aplikovať tlakovými napeňovačmi ako aj ručnými Pri aplikácii postupujte pri nanášaní od spodnej časti auta až k streche, čím sa dosiahne dlhšia doba pôsobenia na najviac znečistených spodných častiach vozidla. Pomalé stekanie napomáha odstraňovaniu nečistôt. Nalejte približne 100 ml do 1 litrovej nádoby tlakového rozprašovača a doplňte vodou na požadovaný objem. Potom sa môžete potešiť pohľadom na luxusne hustú penu. Pravdepodobne nevyužijete celý pripravený roztok na jedno auto -  Stjärnagloss počíta s tým, že jeden liter koncentrátu vystačí 12 - 14 umývaní.

Objem 1 000 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Sno 1000 ml

Stjarnagloss Sno 1000 ml

Aktívna pena.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)