CarPro So2Pure 120 ml
search
  • CarPro So2Pure 120 ml

CarPro So2Pure 120 ml

13,50 €   s DPH

11,25 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Odstraňovač zápachu.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

CarPro So2Pure predstavuje najnovšiu inováciu v pohlcovaní a odstraňovaní nepríjemných zápachov. So2Pure je odstraňovač zápachu vo forme nanopovlaku so zložením na báze technológie oxidu titaničitého TiO2! Pri vystavení pôsobeniu svetla sa z ošetrených povrchov uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý extrémne rýchlo likviduje mikro znečistenie (plesne, alergénne látky, zápach cigaretového dymu) a zároveň neutralizuje zápach organického pôvodu. So2Pure nielenže ničí tieto mikro znečistenia, ale rozkladá ich na mikroskopickej úrovni, pričom ich mení na neškodné plynné častice a vodnú paru. Celý tento proces je založený na foto katalytickej reakcii a je neškodný pre životné prostredie ako aj používateľov. V porovnaní so súčasnou veľmi populárnou a nepríliš bezpečnou metódou ozónového čistenia, alebo metódami ionizácie vrátane HEPA technológie, je foto katalytická metóda odstraňovania zápachov najefektívnejšia z dostupných metód.

Plne postačuje jediná aplikácia So2Pure povlaku a vaše auto bude čisté bez nepríjemných zápachov, pričom tento efekt vydrží až 1 rok.

Produkt je úplne bezpečný, netoxický, pH neutrálny, bezfarebný, bez zápachu. Môže byť aplikovaný takmer na každý povrch interiéru vozidiel, napr. na čalúnenie, koberčeky, strop, palubnú dosku, výplne dverí a pod.

CP-181

Tabuľka vlastností

Objem
120 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.