• Vypredané
Stjärnagloss Hjul
search
  • Stjärnagloss Hjul
  • Stjärnagloss Hjul
  • Stjärnagloss Hjul
  • Stjärnagloss Hjul

Stjarnagloss Hjul 500 ml

11,90 €   s DPH

9,92 €   bez DPH

Odstraňovač železitých častíc.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Stjärnagloss Hjul je nielen perfektným odstraňovačom železitých častíc tzv. "náletovej hrdze" ale aj originálnym čističom diskov kolies.

Možno ste už niekedy videli čisitiče diskov kolies so zmenou farby pri aplikácii, ale tento od Stjärnagloss je predsa len trošku iný. Vyššia viskozita umožňuje dlhšiu dobu pôsobenia bez rýchleho stekania a obsah detegentov, ako aj aktívnych zložiek účinne odstraňuje bežné znečistenie a brzdný prach. Produkt obsahuje aj jemné rozpúšťadlá na odstránenie zvyškov asfaltu alebo živice, práve zbytky asfaltu sú často zreteľné ako vyčisteniu odolné čierne body, či bodky, práve na diskoch kolies. Hjul je pH neutrálny, čo umožňuje jeho použitie aj na citlivých lakovaných povrchoch ale vitlivých materiáloch diskov kolies (vždy je však potrebné dôkladné opláchnutie po použití). Vyskúšajte aj iné produkty, potom zostanete pri tomto. Je fakt tak dobrý.

Poznámka: Hjul je aj excelentným odstraňovačom železitých častíc z lakovaných dielov karosérie. Zvyčajne sa železité častice odstraňujú iba procesom čistenia pomocou plastelíny "clay bar", ale niektorí namiesto toho uprednostňujú chemické odstránenie, či už pred alebo po čistení plastelínou. Na odstránenie železitých častíc z lakovaných dielov jednoducho nastriekajte produkt, ponechajte pôsobiť až kým sa produkt nesfarbí a následne dokonale opláchnite prúdom vody, hlavne okolo leštených kovových líšt a emblémov. Zabráňte samovoľnému vyschnutiu, osobitne venujte pozornosť kovovým dielom a lištám, tu nikdy nenechávajte produkt pôsobiť zbytočne dlhú dobu. Napriek skutočnosti, že produkt je pH neutrálny, tak môže zanechať škvrny na týchto citlivých povrchoch, snažte sa preto minimalizovať dobu pôsobenia a starostlivo dohliadajte na proces čistenia.

STHJ500

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.