Optimum FerreX 500 ml Zväčšiť

Optimum FerreX 500 ml

OPT-21977

Nový produkt

Odstraňovač železitých častíc.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 24 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 24 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,48 €.


24,90 € s DPH

20,75 € bez DPH

Optimum FerreX je silný odstraňovač želeizitých častí, ktorý predstavuje bezpečný, ale veľmi efektívny spôsob ako rozpustiť oxidy železa z diskov kolies a lakovaných povrchov. Optimum FerreX priamo útočí na brzdný prach, takže umývanie diskov kolies je rýchle a nevyžaduje enormnú námahu. Narozdiel od väčšiny produktov rovnakého zamerania, FerreX nemá typicky nepríjemný zápach. 

Optimum FerreX je mimoriadne efektívny a rýchlo odstraňuje aj "pripečený" brzdný prach. Použitie je veľmi jednoduché, postačuje aplikovať rozprašovačom priamo na povrch, ponechať pôsobiť 1 - 2 minúty kým nedôjde k sfarbeniu (v prípade potreby je možné použiť vhodný štetec alebo kefu) a opláchnuť prúdom čistej vody.

Optimum FerreX je taktiež možné použiť na chemické odstraňovanie kontaminácie lakovaných dielov, teda na odstraňovanie železitých častíc priľnutých k laku, alebo priemyselného znečistenia. Používajte v tieni a na chladnom povrchu.

Návod na použitie:

Čistenie diskov kolies:

Zabráňte použitiu na horúcom a rozohriatom povrchu. Pre použitím umyte disky. Nastriekajte priamo na povrch diskov a ponechajte pôsobiť 1 - 2 minúty, táto doba postačuje na úplne rozpustenie oxidov železa. V prípade potreby použite vhodný štetec alebo kefu. Po vyčistení dôkladne opláchnite prúdom čistej vody.

Čistenie lakovaných povrchov:

Pre použitím umyte vozidlo, napr. s použitím Optimum No Rinse Wash & Shine alebo Optimum Car Wash. Používajte len v tieni a na chladnom povrchu, vyhnite sa použitiu na priamom slnku. Nastriekajte produkt priamo na lakovaný povrch a ponechajte pôsobiť 1 - 2 minúty. V prípade potreby použite vhodnú mikrovláknovú rukavicu, pad alebo utierku. Po vyčistení dôkladne opláchnite prúdom čistej vody.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum FerreX 500 ml

Optimum FerreX 500 ml

Odstraňovač železitých častíc.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)