• Vypredané
Stjärnagloss Gummi
search
  • Stjärnagloss Gummi
  • Stjärnagloss Gummi

Stjarnagloss Gummi 500 ml

13,90 €   s DPH

11,58 €   bez DPH

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Stjärnagloss Gummi je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie pneumatík a externých plastových dielov s finálnym zamatovým leskom bez nevzhľadných stekancov.

Gummi má perfektnú krémovú konzistenciu pre jednoduchú aplikáciu na penumatiky a externé nelakované plastové diely vo forme svetlomodrého krému, ktorý sa doslova ľahko a rýchlo kĺže po gumových alebo plastových povrchoch. Už nikdy nebudete musieť použiť príliš veľké množstvo prostriedku alebo sa prizerať ako steká na práve vyleštený, či navoskovaný, lak. Po aplikácii ponechajte prostriedok pár minút vsiaknuť, potom pretrite povrch mikrovláknovou utierkou. Výsledkom bude zamatovo lesklý finálny vzhľad, povrch "suchý" na dotyk a žiadne nevzhľadné stekance-šmuhy po jazde v daždi. Efektívne obnovuje pôvodné sfarbenie za súčasného stmavenia. Aplikujte raz mesačne alebo podľa potreby, najlepšie vždy po umývaní.

Upozornenie: NIKDY neaplikujte na behúne pneumatík, gumové rohože vodiča alebo gumové povrchy pedálov!!!

STGU500

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.