Stjarnagloss Gummi 500 ml

STGU500

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,26 €.


13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Stjärnagloss Gummi je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie pneumatík a externých plastových dielov s finálnym zamatovým leskom bez nevzhľadných stekancov.

Gummi má perfektnú krémovú konzistenciu pre jednoduchú aplikáciu na penumatiky a externé nelakované plastové diely vo forme svetlomodrého krému, ktorý sa doslova ľahko a rýchlo kĺže po gumových alebo plastových povrchoch. Už nikdy nebudete musieť použiť príliš veľké množstvo prostriedku alebo sa prizerať ako steká na práve vyleštený, či navoskovaný, lak. Po aplikácii ponechajte prostriedok pár minút vsiaknuť, potom pretrite povrch mikrovláknovou utierkou. Výsledkom bude zamatovo lesklý finálny vzhľad, povrch "suchý" na dotyk a žiadne nevzhľadné stekance-šmuhy po jazde v daždi. Efektívne obnovuje pôvodné sfarbenie za súčasného stmavenia. Aplikujte raz mesačne alebo podľa potreby, najlepšie vždy po umývaní.

Upozornenie: NIKDY neaplikujte na behúne pneumatík, gumové rohože vodiča alebo gumové povrchy pedálov!!!

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Gummi 500 ml

Stjarnagloss Gummi 500 ml

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)