Angelwax Enigma Elixir Zväčšiť

Angelwax Enigma Elixir 500 ml

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 28 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 28 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,56 €.


28,70 € s DPH

23,92 € bez DPH

Angelwax Enigma Elixir je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie pneumatík na báze "keramiky", t.j. s obsahom nanočastíc kremíka vyvinutý s využitím najnovšej technológie keramických povlakov, čím sa dosiahla vysoká odolnosť a životnosť aplikácie produktu spoločne s dokonalým odpudzovaním vody a nečistôt.

Zloženie, ktoré nevyžaduje žiadne špeciálne vytvrdzovanie a aktiváciu, je zárukou extrémnej odolnosti a dlhej životnosti, v neposlednom rade aj ochrany, rádovo v týždňoch namiesto dní, ako je tomu v prípade bežných produktov. Aplikovaná vrstva je pevne naviazaná na štruktúru materiálu, dokonale odpudzuje vodu a nečistoty a to tak, že vaše pneumatiky budú neustále vyzerať ako práve umyté a ošetrené. 

Pred aplikáciou produktu je odporúčané dôkladné umytie a vyčistenie pneumatík, čím sa zaistí dokonalá väzba aplikovaného produktu so štruktúrou materiálu pneumatík. Aplikácia je banálne jednoduchá, postačuje nastriekať na povrch a bežným penovým aplikátorom rozotrieť po ošetrovanom povrchu. Na dosiahnutie lepších výsledkov, vyššej odolnosti a životnosti je produkt možné aplikovať v dvoch vrstvách. Produkt je vhodný aj na ostatné gumové diely, napr, tesnenia, obloženie nárazníkov a podobne.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Angelwax Enigma Elixir 500 ml

Angelwax Enigma Elixir 500 ml

Prostriedok na ošetrovanie pneumatík.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)