Gyeon Q2 Trim 30 ml Zväčšiť

Gyeon Q2 Trim 30 ml

Nový produkt

Keramický nano povlak na plastové diely exteriéru vozidiel.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 36 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 36 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,72 €.


36,00 € s DPH

30,00 € bez DPH

Gyeon Q2 Trim je keramický nano povlak s technologicky vyspelým zložením pre aplikáciu na rôzne exteriérové plastové povrchy vozidiel, t.j. na nelakované plasty s povrchovou textúrou, na plasty s povrchovou úpravou zvanou klavírny lak resp. čerň, na kryty predných svetlometov, združených zadných svetiel, plastové lemy a lišty, mriežky chladičov a pod. Produkt charakterizuje výnimočná kvalita, akú je len veľmi ťažké nájsť v podobne zameraných produktoch. 

Vyblednutie, zmena farebného odtieňa to sú dva najčastejšie nežiaduce javy, ktorých vznik je podmienený negatívnym vplyvom UV žiarenia a používaním agresívnych chemikálií v autoumyvárňach. Aplikácia Q2 Trim vytvára odolnú ochrannú vrstvu s dlhou životnosťou, obnovuje prirodzený vzhľad a farebný odtieň  so zamatovo matných finálnym leskom. 
Vlastnosťami, ktorými sa produkt najvýraznejšie odlišuje od iných konvenčných produktov, sú odolnosť, dlhá životnosť aplikácie a efekt zvýraznenia farebného odtieňa (resp. obnovenia jeho sýtosti), ktorý sa nestráca ani po 12 mesiacoch od aplikácie. Hlavným rozdielom medzi Q2 Trim a konvenčnými produktmi je však zloženie s obsahom nano častí kremíka SiO₂. Aplikovaná vrstva je charakteristická pevnou väzbou k štruktúre ošetreného povrchu, obnovením pôvodného vzhľadu bez nežiaduceho umasteného finálneho efektu, vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Tip na aplikáciu:

Na nelakovaných plastových povrchoch s otvorenou štruktúrou povrchu je možne povlak aplikovať prostým rozotretím penovým aplikátorom bez potreby finálneho leštenia, uistite sa však, aplikácia je rovnomerná a celistvá. Takto ošetrené nelakované plastové povrchy exteriéru vozidiel si udržia svoj vzhľad na dlhé mesiace. 

Vlastnosti produktu:

  • Odolnosť voči kyselinám a zásadám v rozmedzí pH: 2 - 11
  • Kontaktný uhol odpudzovania vody: >80o
  • Hrúbka vrstvy: 0,2 - 0,5 µm
  • Priemerná spotreba produktu - výdatnosť balenia 30 ml: 5 - 10 vozidiel
  • Životnosť aplikácie až 24 mesiacov

Obsah balenia:

  • Q2 Trim 30ml - 1 kus
  • Aplikátor - 1 kus
  • Aplikačné "suede" utierky - 4 kusy

Objem 30 ml
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Gyeon Q2 Trim 30 ml

Gyeon Q2 Trim 30 ml

Keramický nano povlak na plastové diely exteriéru vozidiel.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)