Angelwax Enigma Corona Zväčšiť

Angelwax Enigma Corona 500 ml

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie plastových dielov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 38 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 38 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,76 €.


38,00 € s DPH

31,67 € bez DPH

Angelwax Enigma Corona je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie plastových, ako aj gumených, dielov exteriéru vozidiel na báze "keramiky", t.j. s obsahom nanočastíc kremíka vyvinutý s využitím najnovšej technológie keramických povlakov.

Aplikácia produktu Enigma Corona je charakteristická extrémnou odolnosťou, ktorá je pevne naviazaná na štruktúru materiálu, dokonale odpudzuje vodu a nečistoty, pričom zároveň obnovuje pôvodný prirodzený a továrenský vzhľad. Využitie nano keramickej disperzie pri výrobe produktu je zárukou skutočne vysokej odolnosti a životnosti aplikácie rádovo v týždňoch a nie (ako je niekedy "zvykom") v dňoch.

Pred aplikáciou produktu je odporúčané dôkladné umytie a vyčistenie povrchov a/alebo vozidla, čím sa zaistí dokonalá väzba aplikovaného produktu so štruktúrou materiálu. Aplikácia je banálne jednoduchá, postačuje nastriekať na kvalitnú mikrovláknovú utierku alebo aplikátor a následne aplikovať priamo na povrch, následne zotrieť prípadný prebytok suchou a čistou utierkou. 

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Angelwax Enigma Corona 500 ml

Angelwax Enigma Corona 500 ml

Prostriedok na ošetrovanie plastových dielov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)