Angelwax Enigma Corona
search
  • Angelwax Enigma Corona

Angelwax Enigma Corona 500 ml

40,00 €   s DPH

33,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu plastových dielov.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Angelwax Enigma Corona je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu plastových, ako aj gumených, dielov exteriéru vozidiel na báze keramiky, t.j. s obsahom nanočastíc kremíka vyvinutý s využitím najnovšej technológie keramických povlakov.

Aplikácia produktu Enigma Corona je charakteristická extrémnou odolnosťou, ktorá je pevne naviazaná na štruktúru materiálu, dokonale odpudzuje vodu a nečistoty, pričom zároveň obnovuje pôvodný prirodzený a továrenský vzhľad. Využitie nano keramickej disperzie pri výrobe produktu je zárukou skutočne vysokej odolnosti a životnosti aplikácie rádovo v týždňoch a nie (ako je niekedy "zvykom") v dňoch.

Pred aplikáciou produktu je odporúčané dôkladné umytie a vyčistenie povrchov a/alebo vozidla, čím sa zaistí dokonalá väzba aplikovaného produktu so štruktúrou materiálu. Aplikácia je banálne jednoduchá, postačuje nastriekať na kvalitnú mikrovláknovú utierku alebo aplikátor a následne aplikovať priamo na povrch, následne zotrieť prípadný prebytok suchou a čistou utierkou.

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.