• Vypredané
Auto Finesse Tripple 250 ml
search
  • Auto Finesse Tripple 250 ml
  • Auto Finesse Tripple 250 ml

Auto Finesse Tripple 250 ml

10,50 €   s DPH

8,75 €   bez DPH

Čistiaca a leštiaca pasta.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Auto Finesse Tripple - čistiaca a leštiaca pasta.

Auto Finesse Rejuvenate je čistiaca a leštiaca pasta na lak typu všetko v jednom "all in oner" s obsahom čistého brazílskeho karnaubského vosku. Vyniká jednoduchosťou použitia, schopnosťou hĺbkového čistenia a súčasným vytvorení (resp. aplikáciou) ochrannej vrstvy karnaubského vosku v jednom jedinom kroku, čo z tohto produktu robí perfektnú voľbu rýchlych detailerov.

Pomocou kombinácie účinných čistiacich prímesí a jemných abrazívnych častíc efektívne odstraňuje škvrny, oxidáciu a nečistoty, pričom zároveň šetrne obnovuje efektný vzhľad laku s vysokým leskom. Zároveň vytvára ultra klzký ochranný film schopný "zamaskovať" drobné defekty laku a ochrannú vrstvu karnaubského vosku kvality T1 pre perfektný lesk.

Auto Finesse Tripple môže byť použitý ako podklad pre vosky, tak aj ako samostatný produkt.Môže byť aplikovaný ručne alebo strojovo pomocou orbitálnych (excentrických) aj rotačných leštičiek.

AF_TRI250

Tabuľka vlastností

Objem
250 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.