Optimum Intensive Polish 532 ml Zväčšiť

Optimum Intensive Polish 532 ml

OPT-22646

Nový produkt

Leštiaca pasta v spreji.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 35 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 35 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,70 €.


35,20 € s DPH

29,33 € bez DPH

Optimum Intensive Polish je vysoko efektívna leštiaca pasta na jedno krokové leštenie, ktorou je možné dosiahnuť excelentný finálny výsledok na väčšine lakovaných povrchov. Pri použití  s vlnenými leštiacimi kotúčmi je možné ju využiť ako abrazívnejšiu (hrubšiu) leštiacu na odstraňovanie rozsiahlejších defektov laku do zrnitosti brúsneho papiera 2000, v prípade one-step leštiacich kotúčov, stredne tvrdých kotúčov, alebo aj mäkkých, umožňuje pasta dosiahnuť vyleštenie do vysokého finálneho lesku. 

Ako v prípade ostatných produktov značky, tak aj tu platí, že použitie Optimum Intensive Polish  je extrémne jednoduché, produkt umožňuje predĺžiť čas leštenia bez tvorby nežiaducej prašnosti ako je tomu v prípade leštiacich pást. Aplikácia formou spreja minimalizuje predávkovanie a upchávanie leštiacich kotúčov. Zbytky Optimum Intensive Polish po leštení je možné ľahko zotrieť vlhkou mikrovláknovou utierkou, s produktom je možné pracovať nielen v tieni, ale aj na priamom slnku s excelentnými výsledkami.

Efektívne a rýchlo odstraňuje mikro škrabance, "slniečka", ale aj hlbšie škrabance bez nežiaduceho "maskovania" alebo prekrytia defektov, zároveň je vhodný pre všetky typy lakov. Len pár stlačení rozprašovača postačuje na pokrytie celého povrchu leštiaceho kotúča potrebným minimálnym množstvom produktu. Potom postačuje jednoducho vyleštiť danú časť lakovaného povrchu bez nežiaduceho "suchého leštenia", pričom je možné dosiahnuť lepšie výsledky za kratší čas ako v prípade konvenčnej leštiacej pasty.

Optimum Intensive Polish "neupcháva" leštiace kotúče, je dostatočne agresívny na korekcie defektov laku a zároveň umožňuje dosiahnuť efektný finálny lesk laku, ktorý vyžaduje len záverečné ošetrenie voskmi, povlakmi alebo sealantmi.

Návod na použitie:

  • Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby
  • Na odstraňovanie "slniečok", ľahších defektov alebo oxidácie laku použite mäkký alebo veľmi mäkký penový kotúč v kombinácii s rotačnou alebo orbitálnou (excentrickou) leštičkou
  • Aplikujte stlačením rozprašovača,  2x - 3x na leštiaci kotúč pre počiatočné nanesenie, následne postačujú len 2 stlačenia rozprašovača na diel karosérie, alebo jeho časti. Nevyžaduje sa použitie žiadnych iných dodatočných produktov, Optimum Intensive Polish umožňuje dosiahnuť dostatočne dlhý čas leštenia
  • V prípade odstraňovania rozsiahlejších defektov alebo korekcie laku je vhodné zmeniť typ tvrdosti leštiaceho kotúča v závislosti na požadovanom výsledku leštenia, odporúčané je použitie vlnených leštiacich kotúčov
  • Po leštení zotrite povrch vlhkou a mäkkou mikrovláknovou utierkou

 

Objem 532 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Intensive Polish 532 ml

Optimum Intensive Polish 532 ml

Leštiaca pasta v spreji.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)