Optimum Hyper Compound 532 ml
search
  • Optimum Hyper Compound 532 ml

Optimum Hyper Compound 532 ml

35,00 €   s DPH

29,17 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Leštiaca pasta v spreji.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Optimum Hyper Compound je prvá jedno kroková pasta vo forme spreja na svete so schopnosťou odstraňovania rozsiahlejších defektov laku a hlbokých škrabancov až do zrnitosti brúsneho papiera 1000 za súčasného finálneho vyleštenia povrchu do vysokého lesku. Optimum Hyper Compound bol vyvinutý v spolupráci s profesionálnymi detailermi a lakovňami tak, aby bolo možné dosiahnuť odstránenie stôp po brúsení laku alebo hlbokých škrabancov len jedným alebo dvomi prechodmi (pass-mi) počas leštenia. Optimum Hyper Compound ponúka všetky výhody leštiacich pást Optimum spolu s dlhou dobou leštenia a elimináciou prašnosti.

Aplikácia vo forme spreja jednoduchosť použitia a znižuje spotrebu produktu v porovnaní s konvenčnými leštiacimi pastami. Len pár stlačení rozprašovača (2-3x) postačuje na pokrytie celého povrchu leštiaceho kotúča potrebným minimálnym množstvom produktu. Menšie stopy po leštení pastou Optimum Hyper Compound je možné veľmi rýchlo a jednoducho vyleštiť pomocou pasty Optimum Hyper Polish. Pasta umožňuje predĺžiť čas leštenia, čo dovoľuje vykonať kompletnú korekciu defektov laku jediným leštením. Zloženie produktu je bez obsahu silikónov, takže je bezpečný aj pre použitie v lakovniach.

Optimum Hyper Compound môže byť použitý s vlnenými alebo penovými kotúčmi, s rotačnými alebo orbitálnymi leštičkami. V prípade použitia vlnených leštiacich kotúčov je možné dosiahnuť odstránenie defektov laku až do zrnitosti brúsneho papiera 1000, pri použití tvrdých penových leštiacich kotúčov je to do zrnitosti 2000. Voľbou typu a tvrdosti kotúča je možné ovplyvniť stupeň a finálny výsledok leštenia.

Návod na použitie:

  • Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby
  • Aplikujte stlačením rozprašovača, 2x - 3x na leštiaci kotúč pre počiatočné nanesenie, následne postačujú len 2 stlačenia rozprašovača na diel karosérie, alebo jeho časti. Nevyžaduje sa použitie žiadnych iných dodatočných produktov, Optimum Intensive Polish umožňuje dosiahnuť dostatočne dlhý čas leštenia
  • V prípade odstraňovania rozsiahlejších defektov alebo korekcie laku je vhodné zmeniť typ tvrdosti leštiaceho kotúča v závislosti na požadovanom výsledku leštenia, odporúčané je použitie vlnených leštiacich kotúčov
  • Po leštení zotrite povrch vlhkou a mäkkou mikrovláknovou utierkou

OPT-20604

Tabuľka vlastností

Objem
532 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.